Gyvenimas

2018.12.07 20:30

E. Sipavičius: iškart po avarijos mane puolė fotografuoti

LRT Televizijos laida „Gyvenimas“, LRT.lt2018.12.07 20:30

„Ką turi galvoti, jausti, kad fotografuotum galbūt mirštantį žmogų?“ – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ retoriškai klausia garsus Lietuvos dainininkas Egidijus Sipavičius. Jo teigimu, pastarieji metai buvo kupini išbandymų, kurie pareikalavo ir fizinių, ir psichologinių jėgų.

Asmeniniame E. Sipavičiaus gyvenime audrų ir likimo smūgių niekada netrūko – prieš porą metų nutrūko antroji dainininko santuoka. Kaip teigia E. Sipavičius, išgyventa šeimos drama pareikalavo nustumti į šalį darbus.

„Paskutinius porą metų apleidau muzikinius dalykus, mažai įrašinėjau, nes tiesiog nebuvo jėgų. Dabar jau grįžtu į savo normalią būseną, imuosi dalykų, kurie man yra labai svarbūs“, – kalba jis.

Aprimus audroms į garsaus atlikėjo širdį atėjo ilgai laukta ramybė. Beveik prieš metus į naujus namus Vilniuje jis persikėlė gyventi su gerokai jaunesne širdies drauge Simona. Nors pora jausmų neslepia, tačiau pažinties istoriją saugo nuo viešumos.

„Įvyko tai, ko aš labai seniai norėjau – pasistatėme namą. Kiekvieną rytą pažiūrėjęs pro langą, kiekvieną kartą važiuodamas namo labai džiaugiuosi“, – tikina atlikėjas.

Atokioje vietoje gyvenantis dainininkas sako – man tyla būtina, ypač po koncertų: „Buvimas gamtoje yra pats geriausias vaistas, nes gamta ir kasdieniai darbai išsiurbia blogas emocijas.“

Įvykus avarijai ne padėjo, o puolė fotografuoti

Visai neseniai E. Sipavičiui likimas lėmė patirti nemenką tiek fizinį, tiek psichologinį iššūkį. 2018 m. muzikantas pateko į avariją – kone iš niekur atsiradęs automobilis rėžėsi į jo vairuojamą motorolerį. Anot E. Sipavičiaus, įvykus avarijai galbūt labiau nei sužalojimai skaudino kitas dalykas.

„Aš gulėjau ant asfalto, viską skaudėjo. Pakėliau galvą ir pamačiau, kad mane telefonu fotografuoja kažkokia mergina. Aš nežinau, ką turi galvoti, jausti, kad fotografuotum galbūt mirštantį žmogų? Man tikrai buvo šlykštu“, – piktinasi E. Sipavičius.

Laidos kūrėjų nuotr.

Šoko ištiktas garsus atlikėjas sako bandęs pasitraukti nuo kelio, kad netrukdytų pravažiuoti mašinoms: „Pradėjau ropoti link šaligatvio. Paskui kažkas padėjo atsistoti, atsisėdau ant griovio krašto ir bandžiau suprasti, kas įvyko.“

E. Sipavičiui teko atlikti lūpos rekonstrukciją, siūti nosį ir antakį, tačiau rimtesnių pasekmių pavyko išvengti. Nors kuriam laikui teko atšaukti suplanuotus darbus, dainininkas sako esantis dėkingas likimui, nes viskas galėjo baigtis daug blogiau.

„Jeigu būčiau važiavęs motociklu, ko gero, mašina būtų sutraiškiusi man koją. Nors ir šiuo atveju koją prispaudė ir sužeidė, bet su tuo, kas galėjo būti, jei būčiau važiavęs motociklu, nesulyginama“, – sako avariją išgyvenęs muzikantas.

Saugo šeimą nuo žiniasklaidos dėmesio

Dainininko išgyventą avariją kaip mat nušvietė žiniasklaida. Tai, anot jo, dar kartą patvirtino, kad kadaise priimtas sprendimas saugoti savo šeimos asmeninį gyvenimą nuo nepageidaujamo žiniasklaidos dėmesio buvo teisingas. Dabar dainininkas noriai kalba tik apie jį liečiančius dalykus.

„Ne visi toleruoja viešumą ir ne visiems to reikia. Supratau tai savo vaikų pavyzdžiu. Nė vienas iš jų niekada nenorėjo dėmesio. Iš pradžių aš negalvodavau apie jų jausmus ir neklausdavau, ar nori fotografuotis žurnalui. Bet vėliau supratau, kad jiems tai nemalonu“, – tikina E. Sipavičius.

Atlikėjo teigimu, jo atžaloms būti žinomo tėčio vaikais nelengva – sūnų jau vaikystėje vadindavo arogantišku vien dėl to, kad jo tėtis buvo itin garsus.

„Tai iš karto lemia kitų žmonių požiūrį į tave. Jeigu aš mėgstu tavo tėtį, tai noriu su tavimi draugauti, jeigu man nepatinka tavo tėčio muzika, tai ką tu čia...“ – pasakoja E. Sipavičius.

Nenuostabu, kad ir šiandien apie savo asmeninę laimę atlikėjas kalba nedaug, atsargiai rinkdamas žodžius, o apie ateities planus su mylimąja Simona svajoja tyliai.

„Dabar aš tikrai labai laimingas. Labai gaila, kad mano laimė atneša kažkam nelaimę, bet yra, kaip yra. Gyvenu tikrai labai laimingą gyvenimą“, – teigia E. Sipavičius.

Plačiau – laidos įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.