Naujienų srautas

Gyvenimas2018.11.25 13:45

„Grammy“ premijos laureatas D. Harringtonas – apie legendinio „Kronos“ kvarteto paslaptį

LRT.lt 2018.11.25 13:45

„Kronos“ kvartetą sudarantys jo vadovas Davidas Harringtonas ir jo partneriai smuikininkas Johnas Sherbas, altininkas Hankas Duttas bei violončelininkė Sunny Yong – muzikos virtuozai ir garsų gurmanai, pasauliui atskleidžiantys įstabiausius muzikinius garsus.

Vien ką sako tai, kad specialiai vienam garsiausių pasaulyje kvartetui sukurta net 900 kūrinių. O prie jų kūrybos prisijungė ir vieni žymiausių dabarties kompozitorių – Steve`as Reichas, Philipas Glassas, Terry Riley.

„Manau, muzika – geriausia dovana, kurią žmonės susikūrė patys sau“, – sako D. Harringtonas.

Muzikiniai takeliai tokiems filmams, kaip „Didis grožis“, „Requiem svajonei“ ir daugeliui kitų, „Grammy“, „Musical America“, „Polar“ muzikiniai apdovanojimai – toli gražu ne visi reikšmingi įvertinimai, lydintys „Kronos“ kvartetą ilgoje kelionėje per muziką.

„Norėjau sukurti tokias muzikines patirtis, kurios apglėbtų vaikus, išsklaidytų kančias, bet galiu jums pasakyti, kad to dar nepasiekiau, tačiau vis dar nepasiduodu“, – teigia „Kronos“ vadovas.

Daugiau šios neeilinės asmenybės minčių –  laidoje „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ lapkričio 25 dieną 21 valandą per LRT PLIUS ir naujienų portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi