Gyvenimas

2018.11.19 12:49

Kaip atrodė šių metų „Governors Awards“ raudonasis kilimas

LRT.lt2018.11.19 12:49

Nors šįmet jubiliejinė, dešimtoji, „Governors Awards“ ceremonija buvo trumpesnė, šventinius apdarus spėjo pademonstruoti visi ir visos. O tarp iškilmingo renginio svečių pasirodė daugybė garsenybių, tokių kaip Nicole Kidman, Emma Stone, Lady Gaga ar Rami Malekas.

Sekmadienio vakarą Los Andžele vykusią „Governors Awards“ ceremoniją nuspręsta patrumpinti dėl jau keletą savaičių Kalifornijoje siaučiančių miškų gaisrų. Dėl to žvaigždės ant raudonojo kilimo pozavo neilgai, buvo padaryta tik po kelias nuotraukas.

Nicole Kidman raudonajam kilimui pasirinko žėrinčią „Rodarte“ suknelę ir rusvas Sophia Webster basutes. Lady Gaga – prabangią juodą „Valentino“ suknelę, o Emma Stone – elegantišką juodą „Louis Vuitton“ drabužį.

N. Kidman. Reuters/Scanpix nuotr.

Tarp svečių, be abejo, buvo ir pastaruoju metu viena svarbiausių kino pasaulio garsenybė – aktorius Rami Malekas, suvaidinęs Freddie Mercury filme „Bohemijos rapsodija“.

Apdovanojimai įteikti amerikiečių aktorei Cicely L. Tyson, argentiniečiui muzikantui Lalo Schifrinui, amerikiečiams filmų prodiuseriams Kathleen Kennedy ir Frankui Marshallui.

JAV Kino akademija „Governors Awards“ skiria už humanitarinius nuopelnus. Be to, šie apdovanojimai laikomi „Oskarų“ repeticija.

Daugiau nuotraukų – galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.