Naujienų srautas

Gyvenimas2018.11.16 21:30

Kodėl kai kurios Holivudo žvaigždės nusprendė atsisakyti santuokos?

LRT.lt 2018.11.16 21:30

Nors daugeliui santuoka – viena didžiausių vertybių, kurios teigiamas poveikis fizinei ir dvasinei sveikatai įrodytas tyrimais, kai kurios garsios Holivudo moterys santuokos kategoriškai atsisako. „Niekada nenorėjau būti žmona“, – tvirtina „Sekso ir miesto“ žvaigždė Kristin Davis.

Susan Sarandon ištekėjusi buvo vieną kartą, o paskui pažadėjo niekada to nebedaryti. „Taip, abipusė partnerių atsakomybė svarbi. Bet pačių vestuvių niekada nesiekiau“, – teigia po vaidmens juostoje „Telma ir Luiza“ išgarsėjusi aktorė.

Po trečių skyrybų 2016 m. Halle Berry prisipažino, kad jos požiūris į santuoką pasikeitė. „Nuo vaikystės mums aiškina, kad kada nors sutiksime princą, o tada pasaka tęsis amžinai. Bet aš pakeičiau požiūrį“, – mano „Iksmenų“ žvaigždė.

Sandra Bullock jau buvo ištekėjusi ir dabar sako, kad neskubės šios patirties pakartoti. „Aš ir santuoka? Abejoju! Manau, kad sukursiu santykius, kupinus meilės ir juoko, bet tai viskas“, – tvirtina labdaringa veikla garsėjanti moteris.

„Geriau niekada neištekėti negu kelis kartus išsiskirti. Matant savo tėvus laimingus kartu 45 metus, standartai tampa labai aukšti“, – įsitikinusi Winona Ryder – viena pagrindinių serialo „Stranger Things“ herojų.

„Niekada nenorėjau būti žmona. Net jaunystėje vis galvodavau, kodėl visi tuokiasi...“ – svarsto Kristin Davis, kultinio „Sekso ir miesto“ žvaigždė.

SipaPress/Scanpix nuotr.

Kurtas Russellas ir Goldie Hawn lig šiol nesusituokę, nors kartu jau daugiau nei 35 metus. „Aš buvau ištekėjusi, Kurtas – vedęs. Tad kam rizikuoti?“ – juokiasi filme „Mirtis jai tinka“ vaidinusi aktorė, kuriai netrukus sukaks 73 metai.

Reuters/Scanpix nuotr.

Parengta pagal užsienio spaudą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi