Naujienų srautas

Gyvenimas2018.11.14 13:40

Ar atspėsite, kuo norėjo būti N. Kidman prieš tapdama aktore?

LRT.lt 2018.11.14 13:40

Nors garsiajai Holivudo aktorei Nicole Kidman jau 51 metai, ji lig šiol stebina ir ekrane, ir duodama interviu. Kalbėdama su žurnalo „Allure“ žurnalistais, N. Kidman prisipažino nelaikanti savęs garsenybe. „Aš ne garsenybė ir ne žvaigždė. Aš – tik aktorė. O garsenybė – Beyonce“, – tikino N. Kidman.

Įdomu ir tai, kad ji, prieš tapdama aktore, galvojo apie visai kitokį gyvenimą. „Aš tikrai tikiu Dievą ir man patiko mintis tapti vienuole, – neslėpė N. Kidman. – Nors šio kelio nepasirinkau, jis mane labai traukė.“

Dabar aktorė su savo vyru Keithu Urbanu augina dvi dukras – 10-metę Sunday Rose ir 8-metę Faith Margaret.

Reuters/Scanpix nuotr.

„Didžiausias mano noras – rūpintis vaikais. Noriu padėti jiems rasti savo kelią, įdiegti svarbiausias moralines vertybes ir išmokyti atsakomybės. Mano mama buvo savimi pasitikinti, stipri ir išsilavinusi moteris ir norėjo, kad jos vaikai turėtų daugybę galimybių“, – pasakojo N. Kidman.

Beje, nors aktorė kratosi žvaigždės etiketės, užsienyje jau rodomas režisieriaus Joelio Edgertono filmas „Boy Erased“ renka kritikų simpatijas ir žada pelnyti ne vieną „Oskarą“. Šioje juostoje N. Kidman partneris – „Gladiatoriaus“ žvaigždė Russellas Crowe.

Filmas pastatytas pagal Garrardo Conley prisiminimų knygą, pasakojančią, kaip jaunuolis pastoriaus sūnus buvo priverstinai gydomas nuo homoseksualumo.

Sipa Press/Scanpix nuotr.

Be kitų darbų, šiuo metu N. Kidman ruošiasi antrajam HBO miniserialo „Big Little Lies“. Nurodoma, kad dėl vaidmens ji atsisakė filmuotis fantastiniame veiksmo filme „Nuostabioji moteris“ („Wonder Woman“).   

Seriale „Big Little Lies“ N. Kidman įkūnija moterį, kenčiančią nuo savo vyro smurto.

Parengta pagal užsienio spaudą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi