Gyvenimas

2018.11.12 08:38

Modelis J. Steponavičiūtė: žiūrėdami į save nepamirškite, kad nesate robotai

LRT.lt 2018.11.12 08:38

Mados industrija dabar labiau ieško ne klasikinių bruožų gražuolių, o kaip tik atvirkščiai – keistesnių, neįprastų veidų, portalui LRT.lt sako visame pasaulyje žinomas modelis Julija Steponavičiūtė. „Mergina, kurios mokykloje dabar gal ir nelaiko gražuole, kuri klasėje „kitokia“, kaip tik gali susidomėti modelių agentūra“, – teigia prie socialinės akcijos „Myliu savo veidą“ prisijungusi J. Steponavičiūtė.

Pradėjusi modeliauti J. Steponavičiūtė jautėsi labai laiminga, patiko sau tokia, kokia buvo. Bet, praėjus keleriems metams, ėmus dirbti profesionaliai, požiūris į save pasikeitė.

„Pradėjau save matyti tūkstančiuose nuotraukų ir ėmiau atkreipti dėmesį į kiekvieną savo „trūkumą“: vienas lūpos kamputis aukštesnis, viena akis mažesnė ir pan. Tai erzino, kabinėjausi prie visiškai absurdiškų dalykų“, – prisipažįsta J. Steponavičiūtė.

„O dabar vėl pamilstu savo veidą, noriu vis daugiau natūralumo, susitaikiau netgi su randu, kuris anksčiau man buvo peilis. Priimu save ir visai nesijaudinu. Be to, kiekvieno žmogaus veidas natūraliai asimetriškas – juk ne robotai esame“, – pabrėžia garsus modelis.

Visas pokalbis su J. Steponavičiūte – vaizdo įraše.

Prisijungti prie projekto arba sekti jo eigą bei istorijas galite „Facebooko“ paskyroje „Myliu savo veidą“ (www.facebook.com/myliusavoveida) bei portale LRT.lt.

Taip pat dar galite registruotis į nemokamą fotosesiją.

Daugiau apie projektą rasite čia.

Parengė Jurgita Jasiūnienė.