Gyvenimas

2018.11.10 17:09

Tavo veidas. Žavitės M. Markle? Išbandykite karališkąją veido mankštą

Jurgita Jasiūnienė, LRT.lt2018.11.10 17:09

Dauguma galvoja, kad Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovai yra tie išrinktieji, kurių net kasdienybė dvelkia prabanga ir išskirtinumu, portalui LRT.lt sako veido mankštos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė. Vis dėlto, priduria ji, neapsigaukite – realybė yra visiškai kitokia.

„Net ir turtingiausi, įtakingiausi, žymiausi pasaulio žmonės daro tuos pačius paprastus, kasdienius dalykus, kaip ir mes“, – įsitikinusi V. Baltramiejūnienė.

Pasak jos, jei atliekate veido mankštą, kad padalintumėte veido kontūrą (apatinę veido dalį), tuomet niekuo nesiskiriate nuo princo Harry žmonos Meghan Markle.

„Prieš keletą mėnesių pasaulį apskriejo žinia, kad princo žmona, norėdama gražesnės veido formos, atlieka veido mankštos pratimus. Kokius būtent pratimus ji pasirinko, niekas tiksliai nežino, bet veido mankštos ekspertai spėlioja ir siūlo savuosius Meghan pratimų variantus“, – kalba V. Baltramiejūnienė.

Veido mankštos ir kitų manualinių technikų ekspertė Viktorija Baltramiejūnienė portalo LRT.lt lankytojams taip pat siūlo savo pratimų, kuriuos galbūt daro Meghan Markle, variantą, nes būtent tokio tipo pratimai (su veido fiksacija ir apkrova raumenims) gali duoti apčiuopiamų rezultatų.

Tad, jei norite padailinti veido kontūrą, „karališkieji“ veido mankštos pratimai – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt