Gyvenimas

2018.11.03 16:03

Tavo veidas. Pratimai nusileidusiems lūpų kampučiams

Jurgita Jasiūnienė, LRT.lt2018.11.03 16:03

„Ko toks liūdnas?“ – nuolatinis klausimas žmonėms, kurių lūpų kampučiai yra nusileidę. Nors toks stereotipinis požiūris dažnas, iš tikrųjų žmogus gali būti labai linksmas – tiesiog taip jo lūpų kampučius „pakoregavo“ genetika arba veido raumenynas, portalui LRT.lt sako veido manualinių technikų ekspertė Viktorija Baltramiejūnienė.

Pakitusi veido raumenų veikla gali nupiešti liūdnojo Pjero iš „Pinokio nuotykių“ grimasą. Bet nereikia dėl nusiminti ar ant savęs pykti, nes veido mankštos pratimais lūpų kampučius galima kilstelėti, sako V. Baltramiejūnienė.

„Lūpų kampučiai gali būti nusileidę ir dėl genetikos. Tuomet veido mankšta jiems padės nenusileisti dar labiau“, – priduria ji.

V. Baltramiejūnienės teigimu, jeigu jau dabar nuotraukose matote, kad lūpų kampučiai bent šiek tiek nusileidę, tai signalas, jog veido raumenims reikia skubios pagalbos.

„Natūrali ir veiksminga pagalba – tikslingai treniruoti lūpų kampučius pakeliančius raumenis ir sumažinti tonusą tų raumenų, kurie kampučius nuleidžia“,  – sako V. Baltramiejūnienė.

Kaip pakelti lūpų kampučius, žiūrėkite trumpame vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.