Naujienų srautas

Gyvenimas2018.10.18 20:37

Filmuko apie Lietuvą kūrėjas jau svajoja apie kitą projektą – filmuotų daug pasiekusius lietuvius

Įvairias pasaulio šalis, egzotinius kraštus apkeliavęs lietuvis keliautojas Jokūbas Laukaitis labai dažnai sulaukdavo klausimo – kas yra Lietuva, iš kurios jis yra kilęs. J. Laukaitis nusprendė kūrybiškai pažiūrėti į šį klausimą ir užsieniečiams sukūrė filmuką apie Lietuvą. 10 minučių filmukas žaibiškai pasklido internete – per dvi dienas jis peržiūrėtas beveik 300 tūkst. kartų.

„Vienas mano filmukas yra sulaukęs virš 10 mln. peržiūrų, kitas – beveik 10 mln. Prisimenu, kad netgi šie filmukai pačioje pradžioje ne tiek daug dėmesio gavo, kiek dabar šitas Lietuvos filmukas. Labai tikiuosi, kad šitam irgi labai gerai seksis ir gal po pusės metų ar metų mes irgi galėsime tuos skaičius pasiekti“, – vylėsi verslininkas, keliautojas J. Laukaitis.

Lietuvos žinomumą pasaulyje didinantis J. Laukaitis pasakojo, kad filmuko tikslas buvo sukurti Lietuvos vizitinę kortelę. Besidžiaugdamas šios idėjos sėkme, J. Laukaitis prasitarė, kad norėtų sukurti kitą filmuką – šįkart apie šalį garsinančius tautiečius.

„Viena iš idėjų, kurią galbūt norėčiau įgyvendinti ateityje, tai – šnekėti apie Lietuvos žmones, kurie yra daug pasiekę ir žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Būtų smagu su tais žmonėmis susitikti ir kartu ką nors nuveikti. Galbūt paimti iš jų interviu ir viską sudėti į 10–20 minučių filmuką apie Lietuvos žmones. Galbūt tokius žmones, kurių Lietuvoje nelabai žinome, bet jie užsienyje yra daug pasiekę“, – svajone dalijosi J. Laukaitis.

Kaip J. Laukaičio filmuką įvertino Lietuvos turizmo departamentas, žiūrėkite įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi