Gyvenimas

2018.10.07 09:36

LRT laidų vedėjo I. Andriukevičiaus ir solistės S. Lebrikaitės vestuvės: tuokė kunigas – vaikystės draugas

Laura Apanavičiūtė, 15min.lt2018.10.07 09:36

Kai LRT televizijos žinių vedėjas Ignas Andriukevičius (28) ėmė rodyti dėmesį dainininkei Sandrai Lebrikaitei (27), ši tikėjosi, kad po pirmo pasimatymo vaikino atkaklumas išgaruos ir ji toliau galės netrukdoma siekti savo karjeros. Visgi išėjo atvirkščiai – vos pažinusi Igną, Sandra iškart panoro tapti jo mergina. Tačiau didelių pastangų neprireikė – greitai pajutę, kad skirti vienas kitam, jie jau šeštadienį žengė altoriaus link – po trejų metų draugystės susituokė Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje.

Nors Igną televizijos žiūrovai yra pratę matyti „Dainų dainelės“ vedėją, o visai neseniai jis prisijungė ir prie LRT televizijos naujienų tarnybos, kur tapo žinių vedėju, visgi su Sandra jį suvedė muzika. Jųdviejų namuose ji niekada netyla. Ignas vis į rankas paima gitarą ar mikliai pirštais laksto po pianino klaviatūrą, o Sandra... Ji visuomet dainuoja.

Dainuoja ji viską. Baigusi operinį dainavimą, ji neatstumia nė vieno žanro – klasika, popmuzika, miuziklai... Svarbiausia, dainuoti. Ir ne tik namuose – ją galima išvysti operetėje „Linksmoji našlė“, spektakliuose „Meilė“, „Priesaika“, „Amerika pirtyje“ ir jau netrukus – miuzikle „Muzikos garsai“.

Abu paskendę mylimuose darbuose, tačiau vienas kitą puikiai suprantantys. Sandra sako, kad būtent tai ją ir papirko – panašus požiūris į muziką, begalinis palaikymas ir tiesiog bendravimo lengvumas. 

Tad jiems užteko trejų metų, kad vienam dėl kito nebekiltų jokių klausimų. Daugiau neatidėlioję, jiedu šeštadienio popietę susituokė.

Vestuvėse, atrodo, kiekviena detalė buvo iki smulkmenų apgalvota, turinti ypatingą reikšmę. Pradedant šventės data, baigiant juos sutuokusiu kunigu.

„Rudenį mes abu gimę, rudenį ėjome į pirmą pasimatymą, rudenį susižadėjome... Kaip galėjome kitą metų laiką pasirinkti vestuvėms?“ – šypsojosi nuotaka. 

Nors Sandra – žemaitė, o Ignas – alytiškis, amžiną meilę prisiekti Kaune jie sumanė dėl jiems abiem svarbios reikšmės – čia jie vienas kitą sutiko.

O ir Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje vykusią ceremoniją jie pavertė itin sava ir jaukia. Nuotakai žengiant link altoriaus, bažnyčioje pianinu skambino ir dainavo jos bičiuliai. Net sutuokė juodu savas žmogus – specialiai iš Vėžaičių į Kauną atvyko Sandraos vaikystės draugas kunigas Viktoras Daujotis. „Man buvo labai svarbu, kad būtent jis palaimintų mūsų santuoką“, – 15min tikino ji.

Ceremonijos metu pora apsimainė ir neeiliniais žiedais. Juos Ignui ir Sandrai pagamino, o galiausiai – netikėtai padovanojo dar vienas artimas draugas, juvelyras Jonas Majauskas. „Abudu susigraudinome, kai jis mums pasakė, kad čia jo dovana... Jie dabar mums dar ypatingesni. Tai klasikiniai raudono aukso žiedai, bet modelis – kiek kitoks, įdomesnis“, – pasakojo Sandra, kuri iš bažnyčios išėjo ir su nauja pavarde – tapo Andriukevičiene. 

Tiesa, prie vėsaus oro Ignas ir Sandra turėjo priderinti savo aprangą – trumpoms suknelėms nuoga nugara visgi šis laikas netiko.

„Aišku, aš labai norėjau tokios wow suknelės. Bet tada supratau, kad gal ne tai svarbiausia – svarbiausia, kad pati jausčiausi patogiai. Taigi mano suknelę pasiuvo Egidijus Rainys. Aš turėjau minty, ko maždaug norėčiau, ir mums kartu pavyko viską išpildyti. Dieną ji – kiek uždaresnė, o vakare, kai būsime šiltoje aplinkoje, atviresnė – du viename“, – juokėsi dainininkė.

Ignas išsirinko juodą, klasikinį kostiumą – o kas jam beliko, kaip ir daugeliui jaunikių, žinių vedėjui teko derintis prie nuotakos... 

Sandra pabrėžė, kad savo vestuvėse jiedu bandė pabėgti nuo tradicijų ir tiesiog pasidaryti mielą šventę sau, kalbančią tik apie meilę.

Po ceremonijos pora su fotografu Tomu Adomavičiumi vyko į Druskininkus, kur jų laukė fotosesija. Čia pat jie iškėlė ir vakarinę šventės dalį – sukvietė svečius į vilą, kur juos pasitiko vakaro vedėjas Giedrius Leškevičius.

„Čia atvažiuos ir mano draugai, kolegos – Liudas Mikalauskas su Egidijumi Bavikinu ir pučiamaisiais „Brass bravo“ – jie surengs mums muzikinę dovaną“, – pasakojo Sandra Lebrikaitė.

Atšokę vestuves, jaunavedžiai medaus mėnesio iškart neplanuoja važiuoti – šiuo metu abiem įtemptas grafikas darbuose. Tačiau be atostogų tikrai jiedu nežada likti – greičiausiai vyks kur nors sausio mėnesį.

Apie gausesnę šeimą jiedu taip pat pagalvoja, bet dar ne iškart po santuokos. „Pasikalbame apie vaikus, bet nesame tiksliai suplanavę. Po truputį einame link to – kuriame šeimą, aplinką savo vaikeliui, o tada jau kaip Dievas duos“, – šypsojosi Sandra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.