Gyvenimas

2018.10.03 22:00

L. Norkevičienė: vaikystėje vietoj mikrofono laikydavau malką

LRT TELEVIZIJOS laida „Vakaras su Edita“, LRT.lt2018.10.03 22:00

„Pirmieji metai pramogų pasaulyje buvo sunkūs – galbūt kaltas pomėgis skaityti apie save komentarus“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakaras su Edita“ kalba atlikėja ir laidos „Klauskite daktaro“ vedėja Liepa Norkevičienė. Pasirodo, dainininkė su medicina iš tikrųjų yra susijusi itin artimai.

„Baigiau keturis medicinos kursus, tačiau mečiau. Visą gyvenimą norėjau būti anesteziologė, tačiau tuo metu dar neturėjau galvoje tiek proto – man labiau rūpėjo dainavimas, pramogų pasaulis, draugai“, – atvirai kalba atlikėja.

Laidos „Vakaras su Edita“ vedėjams bandant provokuoti žinomą moterį dėl pavydžių daktaro Alvydo Unikausko gerbėjų, L. Norkevičienė užtikrina, kad jų ryšys yra kaip dukters ir tėvo.

„Aš į daktarą žiūriu kaip į tėtį, žiūrovai tai mato. Tad, mielos moterys, nesudarau jums jokios konkurencijos, daktaras visas jūsų“, – juokiasi ji.

Besidžiaugdama karjeros posūkiais dainininkė teigia, kad šiuo metu jai laida leidžia ne tik išbandyti savo jėgas naujoje srityje, bet ir sužinoti vertingų ir lengvai pritaikomų patarimų.

„Dabar yra tik pradžia, man viskas įdomu, visi tie patarimai labai naudingi. Pavyzdžiui, pirmą kartą išgirdau apie protarpinį badavimą, kurį išbandžiusi jaučiu, kaip tirpsta kilogramai.  

Labai mėgstu bendrauti su vyresnio amžiaus žmonėmis, o jei dar galiu kažkaip jiems padėti ar patarti, man tai labai didelis malonumas“, – mintimis dalijasi L. Norkevičienė.

E. Genio/LRT nuotr.

Beje, dainininkė neslepia, kad mėgstamiausias jos patiekalas yra cepelinai, kuriais mėgaujasi nesibaimindama dėl kūno linijų: „Šiaip valgau tik paukštieną, o cepelinais mėgaujuosi tik pas mamą. Dažniausiai suvalgau du, o pailsėjusi dar pakartoju tokią pačią porciją.“

Pokalbiui pasisukus apie karjeros pradžią, atlikėja pasakoja, kad save atsimena tik dainuojančią. „Mano karjera prasidėjo sode, kai tėtis sukalė medinę sceną. Ten visada rengdavau pasirodymus, o vietoj mikrofono rankoje laikydavau malką“, – juokiasi dainininkė.

Pasak atlikėjos, pradžia pramogų pasaulyje nebuvo lengva: „Aš mėgstu paskaityti komentarus, tad laikui bėgant prisitaikiau, pripratau. Bet tas laikotarpis, kai priimdavau visą kritiką, buvo sunkus.“

Prieš trejus metus už verslininko Evaldo Norkevičiaus ištekėjusi L. Mondeikaitė LRT TELEVIZIJOS žiūrovams atvirauja, kad vyras jos gyvenimui atnešė ramybės.

„Iš pradžių jis mane sužavėjo išvaizda – aukštas, dailus ir tvarkingas. Bet svarbiausia, kad jis man parodė tikrąsias vertybes, atvedė mane į kelią“, – apie asmeninius santykius kalba L. Norkevičienė ir neslepia, kad artimiausiuose planuose yra vaikas.

„Žinoma, planuojame, tikiu, kad jis bus geras tėtis“, – sako L. Norkevičienė.

Plačiau – laidos „Vakaras su Edita“ įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.