Gyvenimas

2018.10.27 18:00

J. Nainys: mokyklos direktorė liepė būti didžėjumi, o aš sudeginau kolonėlę

Pirmas prisilietimas prie didžėjaus pulto aštuntoje klasėje ir sudeginta garso kolonėlė, taip savo karjeros pradžią LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakaras su Edita“ prisimena radistas Jonas Nainys. „Direktorė pasakė, kad būsiu mokyklos didžėjus, o tuo metu apie muziką neturėjau jokio suvokimo“, – prisimena jis.

Visoje Lietuvoje žinomas radijo ir televizijos laidų vedėjas J. Nainys neslepia, kad džiaugiasi susiklosčiusia karjera, o paklaustas, kokių dar turi svajonių, prasitaria, kad visos išsipildė su kaupu.

„Esame sukūrę savo festivalį, Trakų pilyje rengiame vakarėlius – nepaprastas jausmas matyti, kaip 20 tūkst. žmonių iškelia rankas ir mėgaujasi muzika“, – sako radistas.

Laidos vedėjams Editai Mildažytei ir Vytautui Rumšui pasidomėjus, kaip prasidėjo didžėjaus karjera, J. Nainys juokauja, kad jo ateitį nulėmė mokyklos direktorė: „Vieną dieną koridoriuje sutikau direktorę ir ji pranešė, kad nuo šiol aš užimsiu mokyklos didžėjaus vietą. Apie muziką tada nieko nežinojau, neturėjau supratimo, ką daro tas didžėjus. Taigi patį pirmą vakarą sudeginau garso kolonėlę, bet nuo to viskas ir prasidėjo.“

E. Genio/LRT nuotr.

Būdamas aštuntoje klasėje ir pirmą kartą prisilietęs prie didžėjaus pulto, šio pomėgio J. Nainys neapleidžia iki šiol, todėl apie profesijos keitimą kalba tik juokais: „Manau, man visai neblogai sekasi kurti muziką, kuri paliečia ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių širdis. O kai nebesiseks ar atsibos, gal dirbsiu apsaugos darbuotoju pas savo žmoną.“

Tuo tarpu Simona Nainė, buvusi grupės „Mokinukės“ narė, nors yra įgijusi lietuvių kalbos mokytojos specialybę, šiuo metu didžiąją laiko dalį skiria savo verslui.

„Esu realistė, į gyvenimą žiūriu kaip į atskirus etapus: kol gyvenau Marijampolėje, dainavau merginų grupėje, tačiau išvažiavus į Vilnių reikėjo imtis naujo projekto. Tada dainavau kitoje grupėje. O kai pajunti, kad darbe nebetobulėji, imiesi kitos veiklos.

Visada norėjau turėti savo verslą, tą ir padariau. Susikūriau pamatą, kad, atsiradus vaikams, turėčiau ką veikti“, – mintimis dalijasi S. Nainė, bet apie šeimos pagausėjimą nėra linkusi per daug atvirauti.

Drabužių prekės ženklo kūrėja S. Nainė sako, kad dabar visą savo laiką skiria šiai veiklai, o darbe yra ir siuvėja, ir valytoja, ir buhalterė, ir dizainerė: „Žinoma, pasiilgstu scenos, bet dabartinė mano veikla svarbesnė nei pramogų pasaulis.“

Kartu jau 12 mestų drauge esantys Nainiai puikiai pažįsta vienas kitą ir žino, kaip greitai išspęsti nesutarimus. „Namuose man labai svarbu tvarka. Nesu pedantė, bet jei grįžtu namo, o Jonas nesusitvarkęs, noriu jį nužudyti“, – juokiasi S. Nainė.

„Vakaras su Edita“ – kiekvieną šeštadienį 18.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.