Naujienų srautas

Gyvenimas2018.09.29 09:04

R. Mackevičius: namie atsipalaiduoju vienais apatiniais pjaudamas žolę

Dveji metai be atostogų, įtemptas darbo grafikas ir nesibaigiantys vakarėliai, taip LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakaras su Edita“ apie savo gyvenimo tarpsnį kalba radijo ir televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius. „Man visada reikia su kažkuo bendrauti, nes nuolat esu tarp žmonių, todėl būdamas namie atsipalaiduoju vienais apatiniais pjaudamas žolę“, – juokiasi radistas.

Rolandas ir Ieva Mackevičiai laisvalaikį stengiasi praleisti su vaikais. „Kai jie buvo maži atrodė, kad keliauti kartu neįmanoma, bet dabar suprantame, kad atostogos su vaikais dar įdomesnės. Jie tarsi sutverti kelionėms, prie visko greitai adaptuojasi“, – kalba I. Mackevičienė.

Ir darbe, ir šeimoje, kaip sako sutuoktiniai, nuotykių ir smagių akimirkų netrūksta, tačiau vienas įvykis privertė rimtai sunerimti abu tėvus.

„Nesu erelis, tačiau kartą teko stipriai pažeisti kelių eismo taisykles – nepaisyti degančio raudono šviesoforo. Viskas prasidėjo nuo to, kad paskambino verkianti Ieva ir rėkdama ėmė prašyti, kad kuo greičiau grįžčiau namo, bet nieko daugiau nepaaiškino.

Aš greitai apsisukau, pralėkiau pro raudoną, įpuoliau namo ir matau tokį vaizdą: Ieva verkia, nes sūnui ant kaklo įstrigusi mokomoji tualeto sėdynė.

Dabar juokinga, bet tada tikrai nebuvo, Ieva galvojo, kad jis gali uždusti. O sūnus tiesiog norėjo pavaizduoti karalių ir sėdynę panaudojo kaip karūną. Dabar ta sėdynė kabo ant jo kambario sienos“, – sunkiai juoką tramdydamas pasakoja R. Mackevičius.

Nors pastarąjį kartą pavyko išvengti pareigūnų dėmesio dėl kelių eismo pažeidimo, radistas atvirai pasakoja situaciją, dėl kurios teko ir kelias valandas praleisti areštinėje.

E. Genio/LRT nuotr.

„Labai smagiai šventėme mano gimtadienį, kas kaimynams, matyt, nelabai patiko. Galiausiai policininkai mums pasiūlė įdomesnę vietą „švęsti“. Iš pradžių nuovadoje buvo smagu, tačiau kai išsikrovė telefonai, trys valandos areštinėje prabėgo ne taip ir linksmai“, – juokiasi R. Mackevičius.

Apie šeiminius santykius prakalbę sutuoktiniai neslepia, kad vienas kitam negaili komplimentų ir pagyrų, tačiau pripažįsta, kad erzinančių charakterio bruožų turi abu.

Anot I. Mackevičienės, jos vyras gali labai greitai užsiplieksti ir elgtis spontaniškai: „Jis yra degtukas – net nebaigiu sakyti žodžio, o jis trenkia durimis ir išeina iš namų.“ Tuo tarpu radistas teigia, kad jo žmona dažnai nesupranta, ką jis nori pasakyti, ir supyksta iki galo neišsiaiškinusi.

„Vakaras su Edita“ – kiekvieną šeštadienį 18.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi