Gyvenimas

2018.08.04 15:56

Sesės tinklaraštininkės apie natūraliai saldžius desertus: skonis – svarbiausia

Sesės Asta Petrušienė ir Rūta Salasevičiūtė kartu kuria ne tik kuria tinklaraštį „Feed my sister“, bet ir parašė knygą apie desertus „Natūraliai saldu“. „Maistas kaip tema mūsų gyvenimuose buvo seniai, tik tą neseniai pradėjome daryti viešai. Tai yra tema, kuria galime kalbėti valandų valandas. Tai yra sąsaja, kuri mus jungia“, – įsitikinusi Asta Petrušienė.

R. Salasevičiūtė sako, kad pradėjus domėtis natūraliai saldžiai saldumynais, gimė idėja visas žinias ir receptus dėti į knygą.

„Mes iš pradžių buvome skeptiškos natūraliai saldžių saldumynų atžvilgiu (...). Tačiau mums pavyko sukurti saldumynus, kuriuose nėra kompromiso su skoniu, nes mes juos pirmiausia vertiname pagal skonį. Pirmiausia turi būti super skanu, o tik paskui svarbu, kokie deserto ingredientai, ar natūralūs.

Jei, pavyzdžiui, desertui reikia cukraus dėl jo tekstūros, mes beriame cukrų. Bet mažiname jo kiekį, bandome dalį saldumo keisti natūraliais produktais“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atskleidžia A. Petrušienė.

Daugiau apie natūraliai saldžius desertus – pokalbyje.