Gyvenimas

2018.07.27 17:00

„Lėtas“ turizmas Anykščiuose: kviečia pažinti miestą keliaujant virtualiomis trasomis

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.07.27 17:00

Visa Lietuva yra labai graži ir mes ne konkuruojame, o kviečiame keliauti lėtai, pažinti Anykščius virtualiomis trasomis, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako Anykščių turizmo informacijos centro vadybininkė Justina Verbickaitė.

„Prieš porą savaičių vyko Anykščių miesto šventė, buvo pristatytos dvi virtualios trasos su „Walk 15“, kviečiame žmones palikti automobilį, keliauti lėtai. Tikimės, kad greit atsiras dar vienas pažintinis takas ir juo bus galima aplankyti gamtos paveldo objektų“, – pasakoja specialistė.

Pasak jos, didžiausi iššūkiai turizmo darbuotojams Anykščiuose – suvaldyti turistų srautus, pasistengti, kad visi turistai būtų patenkinti, sotūs ir laimingi.

10 metų Anykščių vizitine kortele buvo šūkis „Čia gera sugrįžti“. Nuo šiemet mes garsiai šaukiame, kad „Čia gera gyventi“ ir kviečiame žmones pasilikti, sako J. Verbickaitė.

 „Mes manome, kad Anykščiai, žiūrint penkerius metus į ateitį, taps kūrybinių industrijų meka, kur jaunimui, jaunoms šeimoms bus sukurtos nuostabios sąlygos atidaryti savo verslus“, – sako specialistė.

Išsamiau – pokalbio įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.