Naujienų srautas

Gyvenimas2018.07.07 22:00

Akinių nuo saulės mados: nuo katės žvilgsnio iki naujai atgimusio seno

Akiniai, kaip ir drabužiai, gali paryškinti išskirtinius bruožus, atskleisti charakterį ir papasakoti apie jūsų asmenybę, sako stilistė Viktorija Šaulytė. Kokius rinktis šį sezoną, sufleruoja karščiausios sezono tendencijos, o stilistė pataria einant į optikos saloną pasinaudoti ir telefonu – renkantis akinius jis labai pravers.

Akiniai nuo saulės neabejotinai yra šiltojo sezono būtinybė ir aksesuaras, užbaigiantis pasirinktą įvaizdį. „Jie atskleidžia jūsų asmenybę ir paryškina išskirtinumą, tad nešioti juos siūlau tada, kai jaučiate, kad jie tikrai kalbės apie jus. Juk tai ne tik apsauga nuo saulės“, – sako V. Šaulytė ir priduria, kad jei jums svarbiausia apsauga, tuomet akiniai būtinai turi būti patogūs. 

Jei sunku išsirinkti tinkančius ir patinkančius akinius, išsitraukite mobilųjį telefoną, šypsosi stilistė: „Pirmiausia siūlau pasimatuoti skirtingų formų, modelių bei spalvų akinius, tada išsirinkite trejus labiausiai patikusius ir nusifotografuokite su jais. Iškart pamatysite prie kurių labiausiai linkstate.“

Mados tendencijos – labai smagus stiliaus žaidimas, tačiau tendencijos ir lieka tendencijomis, svarbiausia „susidraugauti“ su pasirinktais akiniais, pastebi V. Šaulytė. Ji sako, kad pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, ar su akiniais tikrai gerai jaučiatės ir patinkate sau: „Kartais galite susigundyti net ir pačiu naujausiu modeliu, tačiau jei abejojate savo pasirinkimu, tai tikrai bus pastebima ir jūsų įvaizdyje.“

V. Šaulytė išskiria šio sezono akinių nuo saulės tendencijų TOP 5

1. Katės akies forma.

Veikiausiai jau pastebėjote ir sutiksite, kad šią vasarą įvairių spalvų rėmų ir stiklų „katės akiniai“ yra ryškiausia tendencija. Tokie akiniai gali būti puikus stiliaus akcentas ar bendro įvaizdžio dalis. taip pat puikiai tinka prie paplūdimio aprangos, ir susiruošus į miestą ar vakarėlį. Be to, ši akinių forma tinka daugeliui.

2. Apvalūs akiniai.

Tai įvairių festivalių mada persikėlusi į miestų gatves. Tokios formos akinius siūloma rinktis toms kurių veidas yra siauresnis ir ovalios formos.

3. Kitų geometrinių formų akiniai.

Populiariausi – storais bei ryškiais rėmais. Ryškus ir kiek grubokas rėmas atskleis jūsų bruožus bei įrėmins pasirinktą įvaizdį. Tokio tipo akiniai ypač tinka mėgstantiems derinti sportinį ir klasikinį stilius. Grubesnio stiliaus akiniai labai tinka platesnio ar kvadrato formos veido merginoms.

4. „Old School“ stiliaus.

Rokerių, baikerių stiliaus akiniai vėl grįžo į madą! Ploni ir siauri rėmeliai, juodi atspalviai - drąsioms ir norinčioms išsiskirti! 

5. Šviesūs stiklai.

Šį sezoną labai populiarūs ir mėgstami šviesūs, pasteliniai stiklai, pro kuriuos matyti akys. Tai labai gaivi ir vasariška tendencija, puikiai tinkanti prie plazdančių suknelių ar sijonų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi