Gyvenimas

2018.06.21 18:52

D. Česnauskis apie FIFA 2018: pora rinktinių nustebino, bet turiu tik vieną favoritą

Nors futbolininkas Deividas Česnauskis mėgsta išbandyti įvairias laisvalaikio pramogas, portalui LRT.lt jis prisipažino, kad puikiais orais lepinančią vasarą leidžia prie televizoriaus ekrano. Žinomas sportininkas pasidalijo įspūdžiais apie neseniai išbandytą smagią, tačiau nemenko fizinio pasirengimo reikalaujančią pramogą ir atskleidė savo favoritus pasaulio futbolo čempionate.

– Išbandėte Lietuvoje ganėtinai naują pramogą – įveikėte pripučiamų batutų ant vandens trasą su įvairiomis kliūtimis. Ar patiko pramoga?

–  Vandens batutų parke teko būti pirmą kartą, tad nežinojau, ko tikėtis, tačiau tikrai apsilankyčiau čia ir antrą, ir trečią kartą. Ši pramoga man tikrai patiko, nors iš pradžių stengiausi būti labai atsargus. Dar prieš išbandant batutus buvo sakančių, kad būdamas profesionalus sportininkas trasą įveiksiu be vargo, tačiau galiu patikinti, jog teko gerokai pasistengti.

Žinoma, kai kurios kliūtys kiek primena per treniruotes atliekamus pratimus, tad buvo lengviau įveikiamos, tačiau tikrai ne visos. Iš šono viskas atrodo kur kas lengviau, bet čia tikrai yra ką veikti. Vis dėlto paaiškėjo, kad sunkiausia yra ne kliūtys, o bandymas įkritus į vandenį vėl užlipti ant batuto.

– Ar laisvalaikiu mėgstate įvairias vandens pramogas?

– Nepasakyčiau, kad dažnai galiu ką nors panašaus išbandyti, tačiau esu išbandęs vandenlenčių sportą, banglentes.

E. Genio/LRT nuotr. 

– Su žmona Vaida auginate tris vaikus – sūnus aštuonmetį Deividą ir penkiametį Rojų bei metukų dukrelę Emą. Ar lengvai surandate pramogų visai šeimai?

– Kai augini tris vaikus, pernelyg daug laisvo laiko nebūna. Futbolo treniruotes lankau ir aš, ir berniukai, tad nemažai laiko mūsų šeimoje skiriama futbolui. Tiesa, vyresnysis Deividas pernai vasarojo Klaipėdoje, kur gyvena žmonos tėvai. Kadangi netoli jų namų buvo wake parkas, sūnus išmoko čiuožti vandenlente. 

– Kokį poilsį labiau mėgstate – aktyvų ar pasyvų?

– Visokį. Esu nieko prieš išbandyti aktyvias veiklas ir naujas pramogas, tačiau paprastai tenka aktyviai sportuoti, todėl ramybė ir poilsis gamtoje neretai taip pat prie širdies.

E. Genio/LRT nuotr.

–  Daugeliui futbolo aistruolių šią vasarą geriausia pramoga – pasaulio futbolo čempionatas. Veikiausiai ir jūs ne išimtis...

– Žinoma. Mėnesį nuo birželio 14 d. iki liepos 15 d., kai vyksta čempionatas, leidžiame prie televizoriaus. Visos mano dienos užpildytos futbolu – treniruojuosi su komanda, vėliau sužaidžiu rungtynes ir einu žiūrėti, kaip sekasi čempionate dalyvaujančioms komandoms. Nuo pat vaikystės turiu mėgstamą komandą, kurią karštai palaikau iki šiol. Taigi ir šiame pasaulio čempionate palaikau Braziliją.

– Daugelis kalba, kad šių metų čempionatas pažėrė nemažai netikėtumų. Kas labiausiai nustebino jus?

– Kol kas labiausiai mane nustebino dvi rinktinės. Išties netikėta buvo Meksikos pergalė prieš Vokietiją, taip pat dvi Rusijos rinktinės pergalės – prieš Egiptą ir prieš Saudo Arabiją. Nors atrodo, kad rusai pastarosioms komandoms nebuvo rimti priešininkai, o ir prieš čempionatą Rusijos komanda nedemonstravo įspūdingų rezultatų. Nors vargu ar kas tikėjo, kad jie gali taip sužaisti, jie beveik užsitikrino vietą kitame etape.

Kaip D. Česnauskiui ir kitiems žinomiems vyrams sekėsi vandens batutų trasoje, galite pamatyti nuotraukų galerijoje: