Gyvenimas

2018.06.15 19:38

Iškylavimo kultūrą Lietuvoje populiarina žurnalai ir socialiniai tinklai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.06.15 19:38

Kada paskutinį kartą papietauti ant žolės kvietėte artimuosius ar draugus. Iškyla – tai proga suburti malonią kompaniją gamtoje ir ragauti skanų maistą.

„Vilniuje yra visai nemažai vietų, apie 20, kur galima po darbo viešuoju transportu ar pėsčiomis mėgautis geru oru. Viena iš tokių vietų yra Vingio parkas, Tauro kalno papėdė, Valakampių pliažas, Bernardinų sodas“, – masinės iškylos organizatorė Tatjana Rubienė.

Sereikiškių, Sapiegų, Verkių ir Vingio parkai, Trijų kryžių kalnas, Užupio tvenkiniai, Tauro kalnas, Botanikos ir Bernardinų sodai – tai tik kelios vietos, kur su pintine užkandžių ir paklotu galite smagiai praleisti popietę ant žolės. Tai puiki mintis pasimatymui, alternatyva pietų metui ar gimtadienio šventei.

Nors Europoje iškylavimas turi gilias tradicijas, Lietuvoje kol kas tai nėra labai populiaru. Kad populiarėtų toks laisvalaikio būdas, reikia labai nedaug – sako tinklaraštininkė Urtė.

„Išties, mano didžiam džiugesiui, iškylavimo kultūra auga. Prie to augimo prisideda socialiniai tinklai, žurnalai“, – pastebi maisto tinklaraštininkė, iškylų entuziastė Urtė Mikelevičiūtė.

Daugiau apie iškylavimo kultūrą – Simonos Stanapėdytės pasakojime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.