Gyvenimas

2018.05.21 21:07

Paviešintos pirmosios oficialios princo Harry ir M. Markle vestuvių nuotraukos

DELFI.lt2018.05.21 21:07

Sasekso hercogu ir kunigaikštiene nuo šiol tituluojamos poros vestuviniųnuotraukų autorius – įžymybių ir mados fotografas Alexis Lubomirskis. Ne kam kitam, o jam buvo patikėta padaryti ir oficialias princo Harry ir M. Markle sužadėtuvių nuotraukas prie Frogmore namų. Juose buvo surengtas iškilmingas vakarinis priėmimas dviem šimtams rinktinių ir artimų šeimos draugų.  

„Sasekso hercogas ir kunigaikštienė norėtų padėkoti visiems, šeštadienį dalyvavusiems jų vestuvių proga surengtose iškilmėse“, – pranešė Kensingtono rūmų atstovas spaudai.

„Jie jaučiasi labai laimingi, kad savo džiaugsmu galėjo pasidalyti su visais, tądien atvykusiais į Vindzorą ir stebėjusiais vestuves per televizorių tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Britanijos tautų sandraugoje, tiek visose kitose pasaulio šalyse“, – nurodoma pranešime spaudai.

Reuters/Scanpix nuotr.

„Jų karališkosios didenybės patenkintos oficialiomis A. Lubomirskio padarytomis nuotraukomis ir su džiaugsmu šiandien jas paviešina“, – tęsiama pranešime.

„Jie taip pat nori padėkoti už visus širdingus palinkėjimus ir pademonstruotą palaikymą“, – sakė Kensingtono rūmų atstovas spaudai.

Reuters/Scanpix nuotr.

Fotografas A. Lubomirskis, paprašytas pakomentuoti savo emocijas, pasakė: „Galimybę įamžinti Sasekso hercogą ir kunigaikštienę, žengiančius įkvepiančiu meilės, vilties ir šeimos kūrimo keliu, laikau neįtikėtina garbe. Juk fotografavau juos ir po sužadėtuvių, ir vėliau, ir pagaliau – sekmadienį sukūriau pirmuosius jų, kaip šeimos, portretus.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.