Gyvenimas

2018.05.19 22:25

Princas Harry ir M. Markle surengė netradicinį vestuvių pokylį – be sėdimų vietų ir formalumų

15min.lt2018.05.19 22:25

Šeštadienį britų princas Harry ir amerikiečių aktorė Meghan Markle pagaliau tapo vyru ir žmona. Nors jų vestuvės buvo karališkos, tačiau puota vis tik labiau primena neformalų vakarėlį – laisvos ir neįpareigojančios atmosferos pageidavo patys jaunavedžiai. Leidžiantis saulei į pokylio vietą išvykę jaunavedžiai pademonstravo dar kitokį, tačiau ne ką mažiau įspūdingą įvaizdį. 

Šeštadienio vakarą princas Harry ir Meghan Markle pakeitė savo puošnius pagrindinės ceremonijos drabužius – karinę uniformą ir „Givenchy“ kurtą klasikinio stiliaus minimalistinę suknelę.

Vindzoro rūmuose jaunavedžiai persirengė į patogesnius vakaro linksmybėms drabužius. Antrąją Meghan vestuvinę suknelę kūrė „Stella McCartney“, o princas Harry, su juodo aksomo švarku, atrodė lyg būtų Džeimsas Bondas arba Holivudo žvaigždė!

Išeidami iš rūmų jaunavedžiai džiugiai pamojavo fotografams, įsėdo į vintažinį kabrioletą ir juo patraukė į Vindzoro rūmų teritorijoje esančią Frogmoro rezidenciją, kur vyks vakarinė jų šventės dalis.

15min primena, kad pora susituokė šį šeštadienį XVI amžių menančioje Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro rūmuose, kurie yra maždaug valanda kelio nuo Londono.

Iš karto po oficialios ceremonijos, į kurią pakviesta apie 600 svečių, surengtas priešpiečių priėmimas tuose pačiuose Vindzoro rūmuose. Šį priėmimą anūkui ir jo nuotakai dovanojo karalienė Elizabeth II

Šioje šventės dalyje svečiams dainavo seras Eltonas Johnas. Princas Harry su jam būdingu humoro paklausė, „ar kas nors iš čia esančių moka groti pianinu?“, ir į jo klausimą atsiliepė muzikos pasaulio legenda. Žinoma, jo pasirodymas buvo iš anksto suplanuotas, tačiau princo klausimas nustebino ir prajuokino ne vieną svečią.

Eltonas Johnas buvo geras princesės Dianos draugas, taip pat artimai bendrauja ir su jos sūnumis bei kitais karališkosios šeimos nariais. Priėmimo metu Eltonas Johnas be kitų savo dainų atliko ir 1971-ųjų hitą „Tiny Dancer“, kurį dedikavo princo nuotakai.

Pranešama, kad per šį priėmimą princas Harry sakė kalbą, kurioje labai gražiai atsiliepė apie savo mylimąją – jo žodžiai sujaudino ne vieną.

Tačiau vakarinėje dalyje iš 600 svečių beliko tik 200 pačių artimiausių Harry ir Meghan draugų bei šeimos narių – jie persikėlė švęsti į Vindzoro rūmų teritorijoje esančią Frogmoro rezidenciją.

Tiesa, Harry ir Meghan vestuvių pokylis nė kiek nepriminė formalios karališkos puotos, kokia buvo per princo Williamo ir Kate Middleton vestuves.

Siekiant sukurti kuo laisvesnę atmosferą, atsisakyta stalų ir sėdėjimo plano. Visi svečiai galėjo laisvai judėti ir nebuvo pririšti prie vienos vietos, taip tikėtasi, kad visiems bus patogiau bendrauti.

Žinoma, buvo vietos ir kur atsisėsti, tačiau tai labiau priminė neįpareigojančią poilsio zoną, kurioje visi gali migruoti kaip panorėję.

Princas Harry ir Meghan Markle vylėsi, kad šitaip jų svečiams bus lengviau bendrauti tarpusavyje, ypač tiems, kurie nėra pažįstami ir pasodinti prie atskirų stalų su kitais gal net ir neturėtų progos pabendrauti.

Kadangi atsisakyta stalų ir sėdimų vietų, ir šventės meniu buvo pritaikytas valgymui stovint – nebuvo jokių karštų patiekalų, kuriuos reikėtų valgyti sėdint prie stalo, vien tik užkandžiai, kuriuos svečiai galėjo pasiimti su savimi ir neštis kur nori.

Kensingtono rūmai akcentavo, kad visas maistas pagamintas iš vietinių produktų, o kai kurie (pvz. smidrai, žirniai ir pomidorai) – net iš karališkųjų rūmų daržo.

Kol kas vestuvių meniu laikomas paslaptyje, tačiau žinoma, kad svečiams tikrai patiekta pačios aukščiausios klasės šokoladinių triufelių.

Už maistą atsakingas asmeninis karalienės virtuvės šefas Markas Flanaganas. Jis pasakojo, kad princas Harry ir Meghan Markle buvo labai įsitraukę kuriant jų šventės meniu, o kovą dalyvavo keliose degustacijose, per kurias išsirinko jiems labiausiai patikusius patiekalus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.