Gyvenimas

2018.05.19 20:23

Prabilo dukters M. Markle vestuves praleidęs ir į skandalą įsisukęs tėtis

DELFI.lt2018.05.19 20:23

Beveik už 9000 kilometrų nuo savo dukters Meghan Markle buvęs tėtis Thomas Markle`as karališkas vestuves stebėjo per televizorių. 73-ejų metų vyras savo atžalą turėjo vesti prie altoriaus, tačiau dėl skandalo su paparacais, kuriems buvo sumokėta už gerą įspūdį sudarančias nuotraukas, bei šią savaitę atliktos širdies operacijos, istorines iškilmes jam teko praleisti. 

Nepaisant to, Th. Markle`as šaltiniui „TMZ“ prisipažino šiuo metu esantis labai laimingas ir emocionalus.

„Mano mažylė atrodė gražiai ir ji atrodė labai laiminga. Norėčiau būti buvęs ten ir palinkėti jiems meilės ir laimės“, – sakė nuotakos tėvas.

Pranešama, kad šiuo metu princo Harry uošvis sveiksta po širdies operacijos, atliktos šį trečiadienį, Kalifornijoje. Į medikų rankas vyras pakliuvo po įvykusio širdies smūgio šią savaitę.

Jo dukra ketvirtadienį patvirtino, kad jos tėtis karališkose vestuvėse nedalyvaus. Prie altoriaus M. Markle palydėjo princo Harry tėtis, Velso princas Charlesas.

Šv. Jurgio koplytėlėje įvykusioje ceremonijoje be šimtų svečių dalyvavo ir nuotakos mama Doria Ragland. Tai buvo vienintelis šeimos asmuo iš M. Markle pusės.

Vestuvių rytą karalienė Elizabeth II savo anūkui princui Harry suteikė Sasekso kunigaikščio titulą, todėl iškart po tuoktuvių M. Markle tapo Sasekso kunigaikštiene.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt