Gyvenimas

2018.05.19 16:05

J. Bluntas išskirtiniame interviu LRT – apie Vilnių, naują albumą ir jam parašytų 100 dainų

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.05.19 16:05

Jis – britų dainininkas ir dainų autorius, geriausiai žinomas dėl lyriškų baladžių ir gero humoro jausmo – jo vardas Jamesas Bluntas. Šiuo metu dainininkas gastroliuoja Europoje, kur klausytojams pristato naujausią savo albumą „Afterlove“. Penktadienį jis surengė koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje.

– „You`re Beautiful“ buvo pasaulinis hitas. Dainą žino visi: ir vaikai, ir senjorai. Ar jums buvo sunku paleisti šį hitą ir pradėti naują etapą karjeroje?

– Kam atsikratyti garsiausio hito, kuris atvėrė man kelius pas viso pasaulio klausytojus ir leido įsigyti didelį namą? Tai puiki daina – kad ir kiek jų išleisiu, turbūt nė viena nesulauks tokios sėkmės kaip ši. Turiu ir kitų dainų, kurias myliu ir aš, ir publika. Ši daina suteikė man patirties ir įkvėpimo, dabar galiu parašyti geresnių.

– Ar dažnai gerbėjai per koncertą paprašo šios dainos?

– Šiuo metu gastroliuoju su turu „Afterlove“ ir pristatau naują albumą, bet tuo pačiu suprantu, kad žmonės perka bilietus, nes nori išgirsti ir kitas dainas. Dainuoju visus hitus „You`re Beautiful“, „Goodbye My Lover“, „1973“, „Bonfire Heart“, nes to nori klausytojai.

– Kokia jūsų mėgstamiausia daina iš repertuaro?

– „Same Mistake“ – viena mėgstamiausių dainų, taip pat – „Bonfire Heart“, ją labai smagu groti dėl publikos reakcijos. Naujajame albume turiu labai emociškai skausmingą, nuostabiai skambančią dainą „Don`t Give Me Those Eyes“.

Daugiau – Luko Šniolio interviu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt