Naujienų srautas

Gyvenimas2018.05.18 19:40

Lietuvius pribloškė Kanados gamta: už bet kurio kampo vaizdai turėtų stebinti

„Akimirksniu užkrečia vietinių gyvenimo būdas. Nori ar nenori – pirmą savaitgalį ten pabuvęs tikrai keliausi į kalnus, nes ten eina visi – nuo mažiausio iki didžiausio“, – įspūdžiais apie įspūdingą Kanados gamtą dalijasi Evelina, su draugu Pauliumi metus praleidusi Šiaurės Amerikoje. Anot jų, labiausiai įsiminę dalykai Kanadoje – visų amžiaus grupių žmonių pomėgis kopti į kalnus ir vietinių nuoširdumas.

„Buvo keista matyti, iki kiek kalnai yra visų žmonių laisvalaikio praleidimo būdas. Kalnuose sutiksi mažiausią 5 metų vaiką su kuprine, o porąkart mus pralenkė ir vyresnio amžiaus, apie 60–65 metų, žmonės. Ten visas laisvalaikis sukasi apie gamtą  – sako P. Morkūnas.

Keliautojai pasakoja, kad žmonės Kanadoje, atrodo, tiesiog pamišę dėl gamtos, mėgsta įvairias sporto rūšis gamtoje, tarp jų – vandens sportą ir slidinėjimą.

„Visos slidinėjimo trasos – neįtikėtino grožio. Slidinėji, matai priekyje, horizonte, vandenyną, o šone – šviečia naktinis Vankuveris. Tikrai nuostabu, ir visa tai – už pusės valandos nuo miesto“, – pasakoja P. Morkūnas.

Keliautojai pataria, kad keliaujant Kanadoje per daug planuoti nebūtina – įspūdingi vaizdai stebins už bet kurio kampo.

Daugiau apie tai – pokalbio įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi