Gyvenimas

2018.05.15 21:48

M. Markle tėvas apsigalvojo: dukrai įkalbėjus, lydės ją prie altoriaus

15min.lt2018.05.15 21:48

Meghan Markle tėvas apsigalvojo. Įkalbėjus dukrai, jis visgi per vestuves ją lydės link altoriaus, praneša TMZ. 

Antradienį bendraudamas M. Markle tėvas Thomas Markle prisipažino, kad pakeitė savo nuomonę. Pasikalbėjęs su dukra, jis nusprendė visgi atvykti į Didžiąją Britaniją ir dalyvauti Meghan ir princo Harry vestuvėse.

Vis dėlto jam dar teks gaudyti gydytojo sutikimą, nes praėjusią savaitę patyrė širdies smūgį.

Pasak jo, Meghan bandė jam paskambinti pirmadienį, bet jis šalia neturėjo telefono ir negalėjo atsiliepti. Tuomet ji jam parašė žinutę, kurioje sakė, kad jį myli ir nerimauja dėl jo sveikatos.

Taip pat būsimoji nuotaka tėčiui rašė, kad ji visai ant jo nepyksta dėl parsidavimo paparacams. Pats Thomas Markle`as pripažįsta, kad šis jo sprendimas buvo „kvailas“.

„Negaliu pakelti minties, kad galėčiau praleisti vieną gražiausių dukros gyvenimo momentų ir nepalydėčiau jos iki altoriaus. Žinoma, kad aš ten būsiu. Tai yra istorinis įvykis. Ir aš noriu būti jo dalimi“, – kalbėjo T. Markle`as.

Paklaustas, ką, jo nuomone, apie visą šį skandalą galvoja karalienė Elizabeth II, Thomas sakė: „Nemanau, kad karalienė galvoja apie tai, ką aš darau.“

15min primena, kad kone paskutinę minutę vos nesubyrėjo karališkųjų vestuvių scenarijus: Meghan Markle (36 m.) prie altoriaus palydėti turėjęs jos tėvas T. Markle`as (73 m.) pareiškė nedalyvausiąs šventėje. Taip nuspręsta po to, kai išaiškėjo gėdingas jo susitarimas su paparacais dėl surežisuotų nuotraukų.

Tokio skandalo fone T .Markle`as buvo nusprendęs, kad nenori daryti gėdos dukrai ir visai karališkajai šeimai, tad atsitraukia.

Pasirodo, T. Markle`as susitarė su keliomis paparacų agentūromis, kad šios padarytų surežisuotas nuotraukas, vaizduojančias jį geresniame kontekste, mat prieš tai Meghan tėvas vis būdavo nufotografuojamas ar tai perkantis alų, ar rūkantis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.