Gyvenimas

2018.05.15 14:13

Tarp drąsių interjero sprendimų – tamsus koloritas ir mediena

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.05.15 14:13

Kas nutinka, kai į interjerą nepabijoma įsileisti tamsaus kolorito ir ryškesnių akcentų? Šiuolaikiška šeima vieną būstą Užupyje iškeitė į kitą – erdvesnį ir su nauja interjero nuotaika, drąsa išbandyti ryškesnius akcentus ir tamsesnį koloritą. Tiesa, interjero autorėms Laurai Byčenkovai ir Kamilei Pivoriūnaitei teko pradėti ne nuo dekoro, o nuo 120 kv. metrų ploto buto perplanavimo. Buvusiems mažiems miegamiesiems siekta suteikti daugiau erdvės, tad vietoj penkių kambarių palikti keturi, taip pat praplatinti ir du vonios kambariai.

Pasak interjero kūrėjų, net ir pasitelkiant įdomius ryškesnius akcentus norėta išlaikyta švarią erdvę, tad pasirinkta šviesi sienų spalva, prie kurios derintas natūralus ir tamsus ąžuolas. Šviesi ir tamsi mediena tapo vienu svarbiausiu šio interjero motyvu, besikartojančiu visame būste. 

Nepabijota ir juodų detalių, tarnaujančių kontrastui su šviesiomis pabrėžti. Visa tai iš bendros erdvės organiškai pratęsiama miegamajame kambaryje – čia mediena atlieka viena pagrindinių vaidmenų. Akcentinė kambario siena dekoruota medinėmis panelėmis, joje komponuojami skirtingų krypčių raštai, vėl gi pasikartojantys visame interjere – duryse, ant vaikų kambarių sienų ir kitur.

Išsamiau – Ievos Žigaitės reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt