Naujienų srautas

Gyvenimas2018.05.15 08:23

M. Markle tėvas nebelydės dukters prie altoriaus

DELFI.lt 2018.05.15 08:23

Iki karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių liko vos kelios dienos ir visai neseniai buvo pranešta, jog nuotaką prie altoriaus lydės tėvas, tačiau viskas pasikeitė. Karališkieji rūmai praneša, kad M. Markle tėvas po vieno gėdingo įvykio pats atsisakė dalyvauti šventėje, rašo People.com.

TMZ.com pranešė, kad prieš šešias dienas Thomas Markle`as patyrė širdies smūgį, bet pats pabėgo iš ligoninės tam, kad galėtų atvykti į vestuves.

Tačiau vėliau jis nusprendė nebedalyvauti jose, nes žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad vyras pats su keliomis paparacų agentūromis susitarė dėl savo fotosesijų. Paaiškėjus šiam gėdingam faktui, aktorės tėvas pats nusprendė nebedalyvauti vestuvėse ir nedaryti gėdos nei dukteriai, nei karališkai šeimai.

„Tai labai skaudus momentas panelei Markle. Ji ir princas Harry prašo supratimo ir pagarbos tiek jiems, tiek ponui Markle`ui šioje sudėtingoje situacijoje“, – sakė Kensingtono rūmų atstovas.

Th. Markle`as labai sielojosi, kad paparacai jį nuolat pavaizduodavo netinkamai: pavyzdžiui, perkant alų (kurį neva pirko apsaugos darbuotojams). Todėl kita jo dukra Samantha Markle pasirūpino, kad paparacai jį „pagautų“ ir pasauliui parodytų visiškai kitoje šviesoje.

Po susitarimo su paparacais buvo paviešintos surežisuotos nuotraukos, kaip jis matuojasi vestuvinį kostiumą, varto gražiausių D. Britanijos nuotraukų albumą ar žiūri į Meghan bei princo Harry nuotrauką.

Dabar vyras supranta, kad šis jo žingsnis buvo kvailas, o viską suorganizavo pačios paparacų agentūros.

Th. Markle tikina, kad jo interesas nebuvo finansinis, jis net atsisakė kelių interviu, už kuriuos buvo siūlomi pinigai.

Karališkųjų tuoktuvių ceremonija – tiesiogiai portale LRT.lt ir LRT TELEVIZIJOJE gegužės 19 d. nuo 12 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi