Gyvenimas

2018.04.27 18:54

„The Roop“ vokalistas: eidavau į darbą ir galvodavau, negi toks yra gyvenimas

Kiekvienas žmogus turi galimybę daryti tai, ką nori, tik reikia išeiti iš komforto zonos. Negana to, net ir komforto zona gali būti patogi tik iš pažiūros. Tuo įsitikinęs grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius. LRT TELEVIZIJOS laidai „Gyvenimas“ jis papasakojo, kas jam padėjo pakeisti gyvenimą.

„Kai eidavau į darbą, galvodavau: negi toks yra gyvenimas? Kai visą laiką turi veikti ne tai, ką nori, nes arba jau būni pavargęs, ar tiesiog nebeturi laiko. Žiūrėdavau į kitus žmones gatvėje, einančius iš darbo. Kai kuriuose mačiau savo atspindį, supratau, kad daugelis žmonių taip jaučiasi. Jie dirba ne tai, ką nori, gyvena ne taip, kaip nori“, – atvirauja šiemet 37-ąjį gimtadienį švęsiantis dainininkas.

V. Valiukevičius svarsto, jog kiekvienas žmogus turi galimybę pasirinkti, kaip gyventi. Lieka tik vienas klausimas – kiek žmogus yra pasiryžęs išeiti iš savo komforto zonos. „Ir ką žmogus vadina savo komforto zona? Kiti užsipudrina savo smegenis ir akis visokiais daiktais, su kuriais susitapatina. Jie save sudaiktina: man būtinai reikia turėti naujesnę mašiną, būtinai reikia turėti šitą butą... Suprantu, kad tai nėra lengva – žengiau ir išėjau“, – kalba muzikantas.

Grupės „The Roop“ vokalistas jau spėjo įsitikinti, jog laimė yra galimybė veikti tai, ką nori. Tačiau tai, ano atlikėjo, niekaip nesusiję su tinginiavimu.

„Kai kas galvoja, kad jei galėtų daryti ką nori, tiesiog gulėtų lovoje. Ne, pagulėtum parą, antrą, ir nebegalėtum daugiau. Man laimė yra užsiimti savo veikla, kuri ateina iš vidaus ir džiaugtis kiekviena diena“, – tikina dainininkas.

V. Valiukevičius pastebi, kad frazė „džiaugtis kiekviena diena“ atrodo labai paprasta ir nuvalkiota. Tačiau iš tiesų žmonės labai retai gyvena vadovaudamiesi šia taisykles – atlikėjas pažymi, jog dažnai gyvename arba praeityje, analizuojame, kas įvyko, arba ateityje – planuojame, ką darysime.

„Stengiuosi būti čia ir dabar. Tai nėra taip lengva padaryti, aš to mokausi, ir vis dažniau pajuntu, kad tada viskas susidėlioja į vietas. Jei būni čia ir dabar, planai susidėlioja savaime, nes daugiausia kokybiško laiko skirsi tam, ką darai šiuo metu, o tai išsirutulios į planą, ką darysi vėliau“, – dalijasi dainininkas.

V. Valiukevičius atskleidžia, jog būtent tokie pamąstymai jį paskatino mesti vadovaujamą darbą vienoje įmonėje ir grįžti prie muzikos, kuri yra tikrasis jo pašaukimas.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.