Gyvenimas

2018.03.31 13:02

A. Žvinys: Pijaus vaidmenį gavau ne dėl fizinių panašumų į R. Karbauskį

LRT Televizijos laida „Gyvenimas“, LRT.lt2018.03.31 13:02

Vos nurimus kalboms apie Ingos Norkutės ir Aurimo Žvinio skyrybas, aktorių užgriuvo nauja viešumo banga. Šįkart – dėl vaidmens dabar jau skandalingiausiame lietuviškame seriale, kur A. Žvinys vaidino stebėtinai į vieną politikų – Ramūną Karbauskį – panašų ūkininką Pijų. Tačiau pats aktorius įsitikinęs, kad jų fizinis panašumas – tik atsitiktinis sutapimas.

„Galiu ranką prie širdies pridėjęs pasakyti, kad ne dėl išorinių tariamų ar netariamų panašumų gavau tą vaidmenį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Gyvenimas“ tvirtina A. Žvinys.

Aktorius prisimena prieš devynerius metus dalyvavęs didžiulėje atrankoje, o jo išvaizda tuomet buvusi visai kitokia.

„Nežinau, kas man buvo užėję, buvau pradėjęs auginti plaukus. Negana to, kadangi buvo vasara, nusprendžiau nesiskusti barzdos. Bet mano plaukai buvo per ploni ilgoms kasoms ir atrodė kaip šiaudiniai. Toks ir atėjau į atranką. Davė tekstą, pasibandžiau, suvaidinau, man padėkojo ir pasakė, kad susisieks.

Sulaukiau skambučio, kad mane atsirinko. Ne paslaptis, kad kiekviename seriale yra stilistai, kurie rūpinasi aktorių išvaizda. Stilistė žiūrėjo, žiūrėjo į mane ir sako: žinai, tas personažas – toks kaimo vaikis, gal vertėtų barzdelę nusiskusti. Nusiskutau, o tada man dar ir plaukus apkirpo. Praėjo mėnuo, antras, ir tik tada atsirado kažkoks vietinių žmonių požiūris, kad mes kažkuo panašūs“, – prisimena A. Žvinys.

Aktorius nemano, kad panašumas į politiką R. Karbauskį jam gyvenime padėjo. Kita vertus, iki tol žinomas tik teatro gerbėjų, ėmęs vaidinti seriale, tapo populiarus visoje Lietuvoje.

„Nė kiek neišgyvenau dėl to, kad nuolat esu tame verpete, kai nuolat rodomos mano nuotraukos ir serialo ištraukos. Į tai žiūriu su šypsena, netgi nedidele nuostaba“, – kalba aktorius.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.