Gyvenimas

2018.03.22 10:41

Monika Marija: mama nuolat primena, kad esu iš Kelmės

LRT TELEVIZIJOS laida „Editos šou“, LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.22 10:41

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų finalininkė Monika Marija Paulauskaitė pasakoja, kad muzika jos šeimoje – kur kas daugiau nei hobis. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Editos šou“ mergina atskleidžia, su kuo nori sieti savo gyvenimą ir kaip šlovę priima atlikėjos namiškiai.

Laidos „Editos šou“ vedėjos Editos Mildažytės paklausta, kada M. M. Paulauskaitė suprato, kad turi balsą, atlikėja pripažino, jog su muzika susipažino dar vaikystėje.

„Muzika mano šeimoje niekada nebuvo hobis ar darbas. Tėtis bei seneliai grojo keliais instrumentais, močiutė dainavo, tad muzika mūsų šeimoje – natūralus ir savaime suprantamas dalykas. Aš manau, kad dainuoti pradėjau dar būdama maža“, – kalba pašnekovė.

Pasak M. M. Paulauskaitės, vos tik pradėjusi dainuoti didžiosiose scenose ji suprato, koks malonus jausmas matyti palaikančius žiūrovus: „Dabar aš neabejoju, kad būtent su tuo noriu sieti gyvenimą, esu labai patenkinta ir jaučiuosi savo vietoje.“

E. Mildažytė taip pat pasiteiravo, kaip atlikėja bei jos šeima susitaikė su netikėtai užgriuvusia šlove. M. M. Paulauskaitė papasakojo, kad namiškiai džiaugiasi jos pasiekimais, tačiau negaili patarimų.

„Mama visą laiką primena, kad esu iš Kelmės ir turiu elgtis kaip paprastas bei geras žmogus. Tai, jog esu iš mažesnio miestelio, mane išmokėti gražiai bendrauti, gerbti kitus, nes dideliame mieste dažnai to pasigendu“, – aiškina dainininkė.

Daugiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Editos šou“ vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.