Gyvenimas

2018.03.30 22:12

Vestuvių fotografai atskleidžia, kas santuokai nežada nieko gero

LRT.lt2018.03.30 22:12

Vestuvių fotografai su savo klientais praleidžia daug laiko, kol viską vainikuoja vestuvių diena. Nenuostabu, kad ilgai bendraudami su skirtingomis poromis, fotografai sugeba įžvelgti tendencijas, galinčias lemti santuokos nesėkmę, rašoma huffingtonpost.com.

  1. Vienas partnerių visiškai nesusidomėjęs fotosesija.

„Tikrai ne kiekvienas mėgsta fotografuotis. Yra porų, iš kurių vienas susidomėjęs viskuo, išskyrus vestuvių fotosesiją. Laimei, toks partneris supranta, kokios svarbios vestuvių nuotraukos jo antrajai pusei, todėl kantriai dalyvauja procese. Tačiau ne visuomet.

Savo karjeros pradžioje susitariau dėl fotosesijos su jaunikiu, o kai atvykau į šventę, būsima nuotaka bedė pirštu į fotoaparatą ir sušuko – net nebandykite nutaikyti į mane šito daikto! Buvo tikrai nelengva diena, o ši pora išsiskyrė po trijų mėnesių.

Manau, kad visų detalių apsvarstymas su partneriu ir vienas kito poreikių suvokimas yra kelias į visaverčius, ilgalaikius santykius. Į tai įeina ir fotosesija, net jei pozavimas prieš objektyvą – kurio nors iš partnerių nemėgstamiausias dalykas“, – sako Robas Greeras, vestuvių fotografas iš Los Andželo, Kalifornijos.

  1. Daugiau nei 20 proc. pakviestųjų į vestuves atsisako jose dalyvauti.

„Normalu, jei vestuvėse dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali dalyvauti 10–15 proc. pakviestųjų. Tačiau kai šis skaičius viršija 20–25 proc., reikia gerai pagalvoti. Tai akivaizdus ženklas, rodantis šeimos ir draugų nuomonę, kad porai – ne pakeliui.

Liūdna, bet tai tiesa. Aplinkos požiūris daug pasako apie santykių sėkmę. Fotografavau vestuves, į kurias pora pakvietė 250 svečių, bet šventėje pasirodė tik 60. Jaunieji netgi pasiūlė man atsivesti savo šeimą, nes už visus patiekalus buvo sumokėta iš anksto. Visai neseniai sužinojau ir nenustebau, kad ši pora išsiskyrė“, – pasakoja Brianas Delia iš Naujojo Džersio.

  1. Trauka atrodo nenatūrali.

„Kartais vienas partneris bando savo jėgomis kompensuoti kito šaltumą. Galbūt pora peržiūri tūkstančius nuotraukų internete ir nori, kad jų vestuvių fotosesija atrodytų kaip iš reprezentatyvaus katalogo. Deja, kai kurios poros nesuvokia, kad iškelta vizija jų atveju netiks ir atrodys nenatūraliai.

Kai kurioms poroms trūksta natūralios traukos ir emocinio ryšio. Tikslas turėti tobulą nuotrauką, kuria pasigirtum socialiniuose tinkluose, taip pat nepadeda. Tokiu atveju fotografui neįmanoma užfiksuoti visiškai natūralaus partnerių ryšio“, – aiškina Gretchen Wakeman iš Arizonos.

  1. Pora nesutaria dėl finansų.

„Kartą viena pora atvyko į studiją pasitarti. Kol moteris užsuko į tualetą, būsimas jo vyras man tarė – šios vestuvės nuves mane į bankrotą, mūsų biudžetas šventei jau dvigubai didesnis nei planavome!

Pinigai yra svarbus veiksnys, o dažnai tai tampa net priežastimi, kodėl santuoka išyra. Buvo akivaizdu, kad taip nutiks ir su minėta pora“, – tikina Carlosas G. Osorio iš Floridos.

  1. Parneriai vis bando vienas kitam sarkastiškai „įgelti“.

„Fotografavau daugiau nei tūkstantį vestuvių. Kai matau, kad pora pykstasi ir įžeidinėja vienas kitą šventės dieną, esu įsitikinęs, kad vėliau bus tik blogiau. Kai kurie sako, kad jie tiesiog šiurkščiai juokauja, tačiau po kiekvienu sarkastišku pokštu slepiasi dalis tiesos“, – teigia Robas Greeras.

  1. Santykiai atrodo paremti vien fizine trauka.

„Visi yra sutikę porą, kuri iš pradžių atrodė labai aistringa, bet galiausiai pasuko skirtingais keliais. Vienos vestuvės man labai įsiminė, nes jaunieji fizinio potraukio svarbą akivaizdžiai reiškė kūno kalba. Deja, po vedybų praėjus metams, jie išsiskyrė“, – aiškina Sola Tamargo iš Meksikos.

  1. Šventėje jaunieji kartu leidžia labai mažai laiko.

„Po oficialios ceremonijos dalies didžioji dalis porų džiaugiasi svečių priėmimu ir vakarėliu. Tai laikas, kai baigiasi stresas ir galima atsipalaiduoti. Įprastai jaunieji nesitraukia vienas nuo kito, kartu priima sveikinimus, šoka ir švenčia. Todėl atvejai, kai partneriai atskirai kalbasi su svečiais ir valandų valandas leidžia atskirai, kelia blogų minčių“, – sako Gretchen Wakeman.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.