Naujienų srautas

Gyvenimas2018.02.07 19:05

J. Statkevičius: turėjau dėstytoją, kuri prie manęs priekabiavo

15min.lt 2018.02.07 19:05

Dizaineris Juozas Statkevičius prieš kelis dešimtmečius baigė Vilniaus dailės akademiją, tačiau tik dabar prisipažino, kad studijų metais ir jam teko patirti seksualinį priekabiavimą.

Į viešumą kylant vis daugiau seksualinio priekabiavimo istorijų, apie galimai patirtą priekabiavimą J. Statkevičius prakalbo Info TV laidoje „Info diena“. Dizaineris teigė, kad studijų metais tapo priekabiavimo auka, tačiau detalizuoti šio įvykio jis nemato prasmės.

„Aš irgi turiu istoriją. Aš turėjau irgi dėstytoją, kuri prie manęs priekabiavo. Aš neaiškinsiu istorijų. Apie tai norėjau pasipasakoti, bet man tai yra labai tuščias ir labai mados reikalas. Šių dienų aktualijos“, – laidai „Info diena“ sakė J.Statkevičius.

J. Statkevičius prabilo ir apie seksualiniu priekabiavimu buvusių studenčių apkaltintą Vilniaus dailės akademijos dėstytoją ir fotomenininką Gintautą Trimaką.

„Trimaką pažįstu nuo 18 metų ir žinau kaip labai ramų ir tylų žmogų. Nu galbūt jis apsikabina kokią studentę. Man atrodo, kad tai yra tikrai mados reikalas, žmogus dirbo visą gyvenimą ir dėl to, kad kažkokia studentė nori pasireklamuoti, ten grasina atimti premijas...“, – savo nuomonę išdėstė J. Statkevičius.

15min telefonu trečiadienio vakarą J. Statkevičius neatsiliepė.

Trečiadienį parfumeris Aistis Mickevičius prisipažino, kad prieš 15 metų taip pat patyrė, ką reiškia, kai vadovė ima priekabiauti. Tačiau, jo manymu, visada yra galimybė pasakyti „ne“, o dabartiniai skandalai primena „vėjo gaudymą laukuose“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi