Gyvenimas

2018.01.29 15:30

Lietuves sužavėjo ledo ritulys

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.01.29 15:30

Manantiems, kad ledo ritulys – vyrų žaidimas – komandos „Hockey Stars“ žaidėjos gali įrodyti, jog klysta.

Ar lietuvius gali dominti kokia nors kita sporto šaka nei krepšinis? Sporto projektų vadovė Dalia Motiejūnaitė su dar 13 įvairių profesijų moterų kiekvieną trečiadienį renkasi ledo ritulio aikštėje ir tvirtina, kad tai Lietuvoje – populiarėjanti sporto šaka. „Į mano gyvenimą ledo ritulys atėjo labai netikėtai“, – pasakoja Dalia.

„Mano vyras norėjo, kad sūnus pabandytų ledo ritulio žaidimą, šią sporto šaką, nes labai norėjo, kad sūnus užsiimtų kitokia sporto šaka, nei Lietuvoj, tarkim, priimtina dažniausiai, tai yra futbolas ar krepšinis. Aš pati asmeniškai ganėtinai skeptiškai žiūrėjau į naują sportą, bet atėjau į pirmąją treniruotę, pasižiūrėti, kur išleisiu sūnų“, – prisimena moteris.

Dalis moterų jau beveik 2 metus susitinka ledo arenoje. Nors „Hockey Stars“ žaidžiančios merginos dar tik mokosi, kaip pargriūti ir neatsiprašyti atsitrenkus, visos įsitikinusios, kad tai – anaiptol ne tik vyrų sporto šaka.

Apie tai, kaip vaikus į treniruotes vedančios mamos pačios atsistojo ant pačiūžų, reportaže pasakoja Gabrielė Kloniūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt