Gyvenimas

2018.01.12 23:33

Vizažistė: veidas yra baltas popieriaus lapas, ant kurio tapome

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.01.12 23:33

Olesia Žuravliova pristato savo antrą knygą „Makiažas be amžiaus ribų“, skirtą merginoms nuo 20 metų ir vyresnėms moterims. Visažistė teigia, kad knygoje patarimų ras ir brandaus amžiaus moterys, kurios nori makiažo priemonėmis išryškinti savo bruožus.

„Šioje knygoje bandžiau atskleisti moters individualumą ir aprašyti skirtingas veido problemas arba išskirtines spalvines gamas, kurios tiktų skirtingoms moterims. Rašiau ir apie kapiliarų, strazdanėlių, pabėrimų maskavimą, raudonio atsiradimą, taip pat orientavausi į skirtingus antakius – nuo permanentinių iki vešlesnių, nes mes visos esame unikalios, skirtingos, tad labai norėjosi visa tai pabrėžti ir perteikti“, – sako visažistė.

O. Žuravliova tvirtina, kad kone kiekvieno amžiaus moteris turi savo tabu arba įsitikinimų, kad joms kokia nors makiažo priemonė netinka arba nėra būtina. Specialistė teigia, kad visada geriau mažiau naudoti priemonės, ypač jei tiksliai nežinoma, kur produkto užtepti daugiau, o kur – mažiau.

Makiažo specialistė tvirtina, kad makiažas turėtų tiesiog paryškinti moters privalumus, o ne užgožti juos.

„Veidas yra baltas popieriaus lapas, ant kurio mes tapome, bet šiek tiek užmaskavus raudonį, šiek tiek [kontūravimo priemone] pakoregavus skruostikaulius, veidas taps spindintis ir skaistus“, – pataria O. Žuravliova.

Daugiau specialistės patarimų – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.