Gyvenimas

2022.01.14 10:29

„Baby Shark“ tapo pirmuoju 10 milijardų kartų peržiūrėtu „YouTube“ įrašu

LRT.lt2022.01.14 10:29

Prieš penkerius metus į „YouTube“ įkelta daina „Baby Shark“ darsyk įsirašė į platformos istoriją. Vaikiška dainelė apie ryklį tapo pirmuoju „YouTube“ įrašu, peržiūrėtu daugiau kaip 10 milijardų kartų, praneša CNN.

Tiesa, tai – jau ne pirmasis „Baby Shark“ rekordas. 2020 m. daina tapo žiūrimiausiu platformos vaizdo įrašu – jai pasisekė aplenkti net populiariąją „Despacito“.

Nuo šiol „Baby Shark“ – ir vienintelis „YouTube“ įrašas, peržiūrėtas daugiau kaip 10 milijardų kartų.

Dainelę „Baby Shark“, kurią visame pasaulyje niūniuoja ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, „YouTube“ 2019 m. patalpino Pietų Korėjos kompanija „Pinkfong“, kurianti edukacinį turinį.

Iš pradžių „Baby Shark“ žaibiškai išpopuliarėjo Pietryčių Azijoje, o vėliau, kai ją sudainavo dešimtmetė Hope Segoine, ir Europoje bei JAV.

„Pinkfong“ generalinis direktorius Bing Jeong 2019 m. CNN sakė, kad kompanija tikrai nesitikėjo tokios vaizdo įrašo sėkmės.

Sumušę antrajį rekordą platformoje „Youtube“, „Pinkfong“ savo mažuosius klausytojus iš viso pasaulio kviečia pasidalinti akimirkomis, kaip jie šoka ar dainuoja. Žinoma, grojant ne kam kitam, o garsiajai „Baby Shark“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt