Gyvenimas

2021.12.03 14:56

Kuršėnuose įžiebta įspūdinga skraiste papuošta Kalėdų eglutė

LRT.lt2021.12.03 14:56

ketvirtadienį, Kuršėnų miestas pradėjo šventinę kelionę į šv. Kalėdas – išpuoštame mieste buvo įžiebta eglutė, miestas nušvito įvairiaspalvėmis girliandomis, atidarytas Kalėdų senelio namelis, po miestą pradėjo kursuoti Kalėdomobilis, džiuginantis vaikus ir suaugusiuosius, rašoma Šiaulių rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Kuršėnų miesto šventę pradėjo Kalėdų senelis ir smurfai, burtažodžiais įžiebę nuostabią Kuršėnų Kalėdų eglutę. Ji šiemet iš tiesų ypatinga – su šviečiančių girliandų skraiste, keičianti spalvas, puošianti miestą, džiuginanti miesto gyventojus ir svečius. Pilną žmonių Lauryno Ivinskio aikštė džiaugėsi, kad šiemet pasirinkta labai puošni eglutė.

Daugybė žmonių traukė nuostabiai šviečiantis tiltas, jį puošiantys šviečiantys Zodiako ženklai, kurių autorė – Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos dailės mokytoja Žyginta Ivanavičienė. Bibliotekos vasaros skaitykloje, šeimos, vaikai net eilėje laukė, kad galėtų nusifotografuoti su baltu meškučiu gražiai papuoštoje aplinkoje.

Po miestą pradėjo važinėti šviečiantis, šventiškas Kalėdomobilis. Įspūdingai apšviestas Kuršėnų dvaras, Kultūros centras, kurio prieigose įsikūrė ir Kalėdų senelio namelis, o jame – gražiai pasipuošęs ir geraširdis Kalėdų senelis. Kultūros centro kiemelyje sukurtos puikios kalėdinės dekoracijos iš rogučių, eglučių ir žaislų.

Šventė vainikavo atlikėjų Deivido Zvonkaus ir Stano koncertas bei Ventos upės saloje nuostabiu vaizdu pagal P. Čaikovskio baleto „Spragtukas“ Gėlių valso ir kitas įsimintinas melodijas miestą nušvietę šokantys fejerverkai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt