Gyvenimas

2021.12.01 10:32

„Netflix“ pasirodė rimtas „Squid Game“ konkurentas: naujas korėjiečių serialas pernakt tapo žiūrimiausiu

LRT.lt2021.12.01 10:32

Nors kultiniu jau tapęs „Squid Game“ toliau renka peržiūras visame pasaulyje, šiam serialui visai neseniai atsirado rimtas konkurentas. Naujas Pietų Korėjos kūrėjų darbas „Hellbound“ per 24 valandas nuo pasirodymo platformoje „Netflix“ tapo žiūrimiausiu serialu net 80-yje pasaulio šalių, rašo „The Guardian“.

Pernakt milžinišką populiarumo bangą sukėlęs „Hellbound“ jau drąsiai vadinamas fenomenaliu serialu.

Naujasis korėjiečių darbas lapkričio 20 d. tapo „Netflix“ žiūrimiausiu visame pasaulyje. Peržiūrų skaičiumi „Hellbound“ jau nurungė ir garsųjį „Squid Game“, rašo „The Guardian“.

Kaip ir pasaulį sužavėjusiame „Squid Game“, naujajame korėjiečių seriale taip pat netrūksta smurto scenų. Serialo veiksmas sukasi aplink demonų komandą, medžiojančią nusidėjėlius, kurie buvo susitikę su dangiška būtybe ir iš jos sužinojo apie savo mirties dieną ir laiką.

Tiesa, priešingai nei „Squid Game“ režisierius, naujojo serialo režisierius Yeon Sang-ho intrigos neišlaikė ir, duodamas interviu „Variety“, išreiškė viltį, kad pasirodys antrasis serialo sezonas – jei tik pavyks planus suderinti su „Netflix“.

Beje, paklaustas, ar neprieštarauja tam, jog jo kurtas serialas lyginamas su „Squid Game“, Yeon Sang-ho „Variety“ sakė: „Asmeniškai man „Squid Game“ taip pat labai patiko. Jaučiu, kad jame esanti vizija labai panaši <...> Manau, kad abu serialai turi savų pramoginių elementų, tik jie skypi skirtingose vietose.

Manau, kad „Squid Game“ galėjo sužavėti daugybę žmonių. Serialo pramoginiu veiksniu tampa vaikystės žaidimai. Manyčiau, kad ir „Hellbound“ yra scenų, skatinančių aktyvų dialogą tarp žiūrovų.“

Pilotinės „Hellbound“ serijos premjera įvyko 2021 m. rugsėjį Toronte vykusiame Tarptautinių filmų festivalyje.

Rugsėjo viduryje „Netflix“ pasirodęs „Squid Game“ žiūrimiausio pozicijos neapleido 46 dienas iš eilės. Populiariojo Pietų Korėjos serialo režisierius Hwang Dong-Hyukas naujienų agentūrai AP patvirtino, kad bus ir antrasis serialo sezonas.

„Buvo tiek spaudimo, tiek reikalavimų ir tiek meilės dėl antrojo sezono. Taigi, atrodo, nėra kito pasirinkimo! Pasakysiu, kad tikrai bus antras sezonas. Jis jau mano galvoje, šiuo metu jis planavimo procese. Bet, manau, dar per anksti sakyti, kada ir kaip tai nutiks. Prižadėsiu tik tiek – Gi-Hun tikrai grįš“, – sakė režisierius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt