Gyvenimas

2021.11.29 12:50

Pakruojo dvare savaitgalį sužibo didžiausias šių metų kalėdinis festivalis „Stebuklų šalyje“

LRT.lt2021.11.29 12:50

Lapkričio paskutinįjį savaitgalį sužibo ne tik daugelis Lietuvos kalėdinių eglučių, tačiau ir ryškiausias bei didžiausias kalėdinis festivalis Pakruojo dvare – IV-asis šviesos žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Šios žiemos festivalio įkvėpimas – Luiso Kerolio pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ pasaulis su šimtais šviesos skulptūrų, iliuzijomis, stebuklais, magiškais personažais, kurie perkelia į kitą realybę, sukurtą šviesos ir garso technologijomis, kurios ne sykį leis suabejoti kas yra tikra, o kas tik iliuzija.

Festivalis stebina ne tik šviesos efektais, tačiau ir visoje teritorijoje skambančia išskirtine muzika, kurią specialiai festivaliui sukūrė elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leon Somov. Šventinę nuotaiką renginyje taip pat kursto spalvingi personažai, kalėdinė mugė, atrakcionų parkas ir dvariško gyvenimo potyriai.

Didžiausias žiemos festivalis Pakruojo dvare vyksta penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais iki sausio 16 dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt