Gyvenimas

2021.11.27 19:21

Istorija pasikartojo: užgeso penktadienį įžiebta pasakiškoji Panevėžio Kalėdų eglė

Raimonda Mikučionytė, jp.lt2021.11.27 19:21

Šeštadienio vakarą užgeso tik vakar įžiebta Panevėžio Kalėdų eglė. Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia Panevėžio miesto savivaldybė, spalvingoji eglė nežiba dėl techninių nesklandumų.

„Dėl techninių nesklandumų šįvakar nežiba spalvingoji miesto eglė – rangovai bei techninės priežiūros specialistai informuoti, tad, tikėtina, greitu metu viskas bus sutvarkyta ir vėl mirgės“, – rašoma feisbuke.

Vakar Panevėžio savivaldybė, pirmoji iš didmiesčių šiemet įžiebusi šį 18 metrų aukščio šventinį simbolį, apie ceremoniją neskelbė iš anksto, siekdama išvengti gyventojų būriavimosi ir užtikrinti saugumą dėl COVID-19 pandemijos šalyje.

„Rūpinamės panevėžiečių sveikata, tad dėl šalyje susiklosčiusios nepalankios epidemiologinės situacijos, vengdami papildomų rizikų neorganizavome šventinio koncerto ir kitų renginių. Šiemet eglutė įsižiebė be didelio šurmulio, bet tikime, kad papuoštas miestas dovanos visiems šventinę nuotaiką. Linkiu malonaus švenčių laukimo“, – teigė Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Šventiniu laikotarpiu savivaldybė kviečia apsilankyti internetinėje svetainėje kaledospanevezyje.lt – čia bus galima rasti švenčių programą, informaciją apie edukacines programas, įvairias dirbtuves, taip pat spektaklių, kino filmų anonsus.

Šį savaitgalį Laisvės aikštėje apsilankę gyventojai bei miesto svečiai sumontuotame LED ekrane galės pasiklausyti nuolat transliuojamų šventinių sveikinimų, o teatras „Menas“ pateiks staigmeną – įgarsintas tris specialiai Panevėžiui dviejų dramaturgių sukurtas pasakas, kurių bus galima pasiklausyti vaikštinėjant po šventiškai išpuoštą miestą.

Savivaldybė gyventojų prašo viešosiose erdvėse dėvėti veidą dengiančias kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo nuo kitų.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai Panevėžio Kalėdų eglė tiesiog užgesta. Praėjusiais metais Kalėdų eglė ir buvo susidūrusi su techniniais nesklandumais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt