Gyvenimas

2021.11.27 19:36

Prie Baltojo tilto jau veikia lauko čiuožykla: pirmuosius seansus išbandė žiemos pramogų išsiilgę smalsuoliai

LRT.lt2021.11.27 19:36

Į Vilnių sugrįžo viena laukiamiausių žiemos tradicijų – prie Baltojo tilto atidaryta lauko čiuožykla. Tiesa, šįkart ji – kitokia, įrengta ne po atviru dangumi, bet po stogu.

„Džiaugiamės, kad žiemos čiuožyklos idėja Vilniuje ne tik „prigijo“, bet ir išaugo. Šiemet čia turėsime nedidelį žiemos pramogų miestelį, kur veiklos sau ras ir tie, kurie nori ant ledo užlipti patys, ir alternatyvių poilsio erdvių ieškantys gyventojai“, – kiek anksčiau platintame Vilniaus savivaldybės pranešime žiniasklaidai buvo cituojamas miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Šiemet prie Baltojo tilto iškilusi didžiulė arena – su stogu, saugančiu nuo permainingo oro, tribūnomis ir veikiančia lauko kavine.

„Vilniaus čiuožyklos“ vardą gavusi ir vilniečių bei miesto svečių simpatijas jau pelniusi arena veiks septynias dienas per savaitę, organizuos įvairiausius kultūrinius bei sporto renginius ir net rengs nemokamas čiuožimo sesijas moksleiviams, senjorams, o savaitgalio rytais – ir visiems žiemos pramogų mėgėjams.

Nemokami čiuožimo seansai moksleiviams vyks pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 12.00 val. ir 13.15 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais čiuožykloje tuo pačiu laiku bus laukiami senjorai. O savaitgaliais – šeštadienį ir sekmadienį – nuo 10.00 val. Vilniaus čiuožykloje nemokamai čiuožti galės visi miesto gyventojai.

Vienu metu čiuožykloje galės būti 68 žmonės, tad į nemokamus čiuožimo seansus bus formuojama gyva eilė. Į seansus lankytojai bus įleidžiami tik su Galimybių pasu ar kitais jam prilygstančiais dokumentais.

Pirmieji lapkričio 27 d. ledą išbandė ir įspūdingą pasirodymą surengė dailiojo čiuožimo kolektyvas „Sidabrinė pačiūža“, o nuo 17.30 val. jau visų laukė pirmas nemokamas seansas.

Kaip skelbė Vilniaus miesto savivaldybė, po pirmojo nemokamo čiuožimo seanso arenoje bus galima čiuožinėti iki pat 23.15 val. Čiuožimo sesijos kaina – 4,50 Eur (pačiūžų nuoma įskaičiuota), trukmė – 45 min., pertrauka ledo paruošimui – 30 min.

Planuojama, kad pirmuosius lankytojus lapkričio pabaigoje priėmusi arena veiklą tęs visą žiemą. Numatyta, kad jei orai bus palankūs, čiuožykla galėtų veikti iki pirmojo kovo savaitgalio.

Žvilgsnis į ledo areną – LRT.lt nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt