Gyvenimas

2021.11.25 10:44

„Squid Game“ jau persikėlė į realybę – žmonės kviečiami žaisti ir rungtis dėl piniginio prizo

LRT.lt2021.11.25 10:44

Populiariausiu kone pernakt tapęs „Netflix“ serialas „Squid Game“ iš ekranų persikėlė į realybę – „YouTube“ žvaigždė MrBeast atkūrė visą serialo aplinką ir pakvietė 456 žaidėjus susikauti dėl piniginio prizo, rašo „People“.

Daugiau kaip 76 mln. prenumeruotojų „YouTube“ turintis MrBeast nepagailėjo 3,5 mln. JAV dolerių ir visą serialo „Squid Game“ aplinką atkūrė realybėje.

Į didžiulį teminį pramogų parką socialinių tinklų žvaigždė sukvietė 456 žaidėjus ir paruošė jiems visus žaidimus, kuriuos galima išvysti seriale, įskaitant ir garsųjį stiklinį tiltą.

Tiesa, realybėje pralaimėjusių žaidėjų laukia kur kas švelnesnė baigtis nei seriale. Neįveikus žaidimo, sprogsta prie kiekvieno žaidėjo pritaisytas mechanizmas. Jis ant žaidėjo marškinių palieka dėmes, jos ir tampa pralaimėtojo ženklu.

Laikomasi ir visų kitų saugumo reikalavimų, rašo „People“ – niekas nėra nušaunamas, numetamas nuo tilto ar kaip nors kitaip sužeidžiamas.

Realybėje atkurto „Squid Game“ žaidėjai kviečiami rungtis dėl piniginio prizo, t. y. 456 tūkst. JAV dolerių.

Apie tai, kad ketina atkurti serialą „Squid Game“, socialinių tinklų žvaigždė užsiminė dar praėjusį mėnesį, kai pasidalijo vaizdo įrašu „Tik Tok`e“. Tiesa, MrBeats turėjo vieną sąlygą – žaidimą sakė atkuriantis tada, jeigu jo vaizdo įrašas surinks 10 mln. patiktukų.

Rugsėjo 17 d. „Netflix“ pasirodęs Pietų Korėjos serialas „Squid Game“ (liet. „Kalmaro žaidimas“) greitai tapo žiūrimiausiu platformos serialu pasaulyje, įskaitant ir Lietuvoje. 9 dalių kūrinyje 456 žmonės žaidžia kruvinus vaikiškus žaidimus dėl maždaug 40 mln. eurų.

Populiariojo Pietų Korėjos serialo režisierius Hwang Dong-Hyukas naujienų agentūrai AP patvirtinto, kad bus ir antrasis serialo sezonas.

„Buvo tiek spaudimo, tiek reikalavimų ir tiek meilės dėl antrojo sezono. Taigi, atrodo, nėra kito pasirinkimo! Pasakysiu, kad tikrai bus antras sezonas. Jis jau mano galvoje, šiuo metu jis planavimo procese. Bet, manau, dar per anksti sakyti, kada ir kaip tai nutiks. Prižadėsiu tik tiek – Gi-Hun tikrai grįš“, – sakė režisierius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt