Gyvenimas

2021.11.24 16:22

Į sostinės Stiklo kvartalą atkeliavo švenčių dvasia – dygsta eglučių alėjos ir milžiniški grybai

LRT.lt2021.11.24 16:22

Iki gražiausių žiemos švenčių lieka mėnuo, taigi sostinės širdyje besidriekiantis Stiklo kvartalas jau pasipuošė kalėdinių eglučių vazonuose alėja ir įvairiausiais šventiniais papuošimais: nuo milžiniškų saldainių iki didžiausių grybų. LRT.lt galerijoje – žiemiškas šventės alsavimas ir laukimo nuotaikos.

Visai greta Vilniaus Rotušės, per pačią sostinės širdį driekiasi Stiklo kvartalas – Stiklių, Gaono, M. Antokolskio, Žydų g., Dominikonų g. ir jas ribojančių Vokiečių, Didžiosios ir Švarco g. Tiesa, prie visada puošnaus Stiklo kvartalo prisijungia Savičiaus gatvė – sesė, esanti kitoje Rotušės aikštės pusėje ir Dominikonų g. – Vilniaus gailestingumo ir dvasinės piligrimystės arterija.

Stiklo kvartalo bendruomenė kuria aplinką, kurioje yra ką pamatyti ir kur pasižvalgyti ne tik žiemą, bet ir vasarą. Taigi pasklidus šventinei nuotaikai, pasivaikščioti po kvartalą atvažiuoja šeimos su vaikais, kaimynai bando vienas už kitą gražiau įsirengti kiemelius, išpuošti langus, vitrinas.

Čia išdygo ne tik eglučių vazonuose alėja, bet ir didžiuliai grybai, akį traukia lempučių mirgėjimas, dekoracijų blizgesys, milžiniškų ledinukų saldumas...

Pasižvalgykite nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt