Gyvenimas

2021.10.26 11:02

Botanikos sode Klaipėdoje lankytojų laukia išdykę moliūgai

LRT.lt2021.10.26 11:02

Artėjantį ilgąjį savaitgalį apsilankyti kviečia Klaipėdos universiteto Botanikos sodas. Jo kolektyvas svečiams parengė smagių netikėtumų, o smalsuoliams, vis norintiems sužinoti ką nors nauja, verta suskubti registruotis į edukacinę popietę ar intriguojančią ekskursiją apie augalus monstrus, rašoma įstaigos pranešime žiniasklaidai.

Rudeniškai spalvingo KU Botanikos sodo erdves papuošė išdykę moliūgai, kuriuos maloniai dovanojo kaimynai – Tauralaukio, Dragūnų ir kitų greta gyvenančių bendruomenių nariai. Pasklidę po pasivaikščiojimo erdves bei gerokai pakeitę savo įvaizdį, moliūgai kuria žaismingą nuotaiką ir mielai taps savaitgalio pasivaikščiojimo nuotraukų herojais.

Ketvirtadienį, spalio 28-ąją, 16 val. smalsuoliai kviečiami pasinerti į liaudies išminties lobynus ir sužinoti, kaip su augalų pagalba „prišaukti“ pinigus ar meilę, apsisaugoti nuo blogos akies, perskaityti savąjį augalų „horoskopą“.

Penktadienį, spalio 29 d., 16 val. KU Botanikos sodo komanda kviečia į ekskursiją „Tikrieji monstrai augalų karalystėje“. Įdomūs pasakojimai apie augalus, kurie žavi savo išvaizda, bet gali būti ne juokais pavojingi – garantuoti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt