Gyvenimas

2021.10.19 16:11

Sparčiai populiarėjantis žaidimas sužavėjo net garsųjį futbolininką Pique – prireiks tik balionėlio

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.10.19 16:11

Naujas žaidimas, kurio nuo šiol rengiamas ir pasaulio čempionatas, galbūt taps ir jūsų laisvalaikio dalimi. O inventorius labai paprastas – tereikės balionėlio. Tiesa, pasaulyje jau rengiami ir šio žaidimo čempionatai.

Žmonės mėgsta ne tik varžytis, bet ir žaisti. Pramogų parke Taragonoje vyko naujo žaidimo pasaulio taurės varžybos. Jį surengė garsus Ispanijos rinktinės ir klubo Barcelona gynėjas futbolininkas Gerardas Pique. Jis buvo ir šių varžybų komentatorius.

„Buvo nuostabu, kartais verta išeiti iš komforto zonos ir išbandyti naujus dalykUs. Didžiuojamės tai padarę, ir kad taip gerai pavyko. Žmonėms patiko, visi puikiai praleidome laiką“, – sakė G. Pique.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Muzikantams gatvėje – atranka: Paryžiaus metro koncertuoti gali ne kiekvienas

Pasaulio balionų atmušimo taurę nutarta rengti, kai socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo brolių ir seserų trijulės iš Jungtinių Amerikos Valstijų vaizdo įrašas. Jis surinko milijonus peržiūrų. Rungtynės vyko 8 metrų ilgio ir pločio aikštėje, įrengta įvairių kliūčių, paskutinė kliūtis buvo automobilis.

Šių metų čempionato nugalėtojas aštuoniolikmetis iš Peru. Atstovai iš trisdešimt dviejų šalių varžėsi dėl nugalėtojų titulo žaisdami žaidimą, kurio tikslas – neleisti balionui paliesti žemės. Pralaimi komanda neatmušusi baliono.

Finale kuris truko penkias minutes Franseskas nugalėjo varžovą iš Vokietijos rezultatu 6-2.
Trečioji vieta atiteko Ispanijos atstovui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt