Gyvenimas

2021.10.17 23:17

Kate Middleton stiliaus pamokos – karališka elegancija klasikinio stiliaus gerbėjoms

LRT.lt2021.10.17 23:17

Princo Williamo žmonos, Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton stilius visuomet žadina smalsumą moterų, ieškančių įkvėpimo jos aprangoje. Žinoma, karališkosios šeimos narė turi laikytis aprangos protokolo, o kad nuo jo nenukryptų, pasirūpina stilistai. Nepaisant to, pasimokyti iš kunigaikštienės gali kiekviena, kuriai artimas elegantiškas, konservatyvus stilius ir nemari klasika.

Raudonojo kilimo ceremonijose, per šventes ir iškilmingus priėmimus Kate Middleton puošiasi karališka prabanga spinduliuojančiomis suknelėmis, brangiais papuošalais, įvairiems renginiams, susijusiems su karališkosios šeimos pareigomis renkasi oficialaus klasikinio stiliaus kostiumėlius ar sukneles. Žinoma, leisdama laiką su vaikais namuose, ji mielai dėvi džinsus, sportinio stiliaus liemenes, marškinius ar marškinėlius.

Tiesa, atstovaudama karališkajai šeimai oficialiuose susitikimuose, ji retai pasirodo su kelnėmis.

O jei ir pasirodo, šios paprastai būna klasikinio tipo, sustiprinančios oficialesnį jos įvaizdį. Arčiausiai širdies – A formos sijonai, uždaros ar švarko tipo suknelės.

Dažniausiai ji nesirenka pernelyg laisvų modelių ir mėgsta pabrėžti liemenį, atidengti rankas. A formos sijonas taip pat dažnai pabrėžia figūros išlinkimus.

Tiesa, pagal protokolą, visos K. Middleton suknelės ir sijonai yra midi ilgio – baigiasi ties keliais ar žemiau. Taigi, jei norite atrodyti kaip karališkosios šeimos narė, trumpus sijonėlius verčiau slėpkite spintoje.

Beje, protokolas reikalauja, kad karališkosios šeimos damos visuomet būtų su pėdkelnėmis. Pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku K. Middleton renkasi tamsesnes, juodas pėdkelnes, o šiltuoju sezonu – neutralias, kūno spalvos.

Nors kunigaikštienės stilius yra gan griežtas, jis tikrai nėra nuobodus – ji, kaip ir karalienė Elžbieta II, nevengia spalvų, kurios suteikia žaismingumo ir pagyvina griežtus aprangos ansamblius. Tiesa, jos stilius ramus – ji nesirenka ekstravagantiškų spalvų derinių, veikiau saikingus ornamentus ar pastelinių spalvų derinius, suteikiančius įvaizdžiui lengvumo.

Ne tik spalvos gali būti žaisminga ir paįvairinanti karališkojo derinio detalė. Ne paslaptis, kad įspūdingas papuošalas gali suteikti prabangos prieskonį, o taip pat prablaškyti net ir monotonišką, vienspalvę suknelę ar derinuką. Jei JAV mados žurnalo „Vogue“ vyriausioji redaktorė beveik neįsivaizduojama be akį traukiančių vėrinių, Kate mėgsta žaisti su segėmis, vėriniais ar stambesniais auskarais. Galbūt tai nėra jos vizitinė kortelė, tačiau neretai jos pasirinkimai traukia akį.

Kaip pastebima townandcoutrymag.com, Middletonų moterys turi išskirtinį skonį. Kate motina Carole Middleton taip pat visuomet atrodo stilingai ir elegantiškai, tad Kate su mama mielai dalijasi ar keičiasi drabužiais. Pavyzdžiui, kai pirmą kartą viešumoje pasirodė kaip karališkosios šeimos narė, ji progai nepirko naujo drabužio, o pasiskolino jį iš mamos ir priderino kitokius aksesuarus.

Ši taktika puikiai tinka kiekvienai, kuriai pabodo spintos turinys, tačiau naujo drabužio pirkti nesinori – galbūt metas pasižiūrėti, kokių lobių galima surasti jūsų mamos, sesės ar draugės spintoje. Be to, Kate nesibodi tos pačios suknelės dėvėti skirtinguose renginiuose, nors viešumoje dažnai šmėžuojančios moterys dažniau kaskart stengiasi nustebinti ir priblokšti kuo nors nauju.

Negana to, kad Kate ir jos mamos skoniai sutampa, kunigaikštienė dažnai lyginama su savo anyta, šviesios atminties princese Diana. Velso princesė ir Kembridžo kunigaištienės ne sykį įamžintos nuotraukose dėvinčios panašius klasikinius ryškesnių spalvų paltus, klasikinius kelnių kostiumus, gėlėtas ar taškuotas sukneles.

Jei pačiai trūksta stiliaus idėjų, visuomet jų galima pasiskolinti iš tų, kurių stilius žavi jus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt