Gyvenimas

2021.10.15 11:26

„Squid Game“ įkvėpė Indijos policiją – vaizdo įrašas apie saugų eismą jau plinta internete

LRT.lt2021.10.15 11:26

„Netflix“ serialas „Squid Game“ įkvėpė Indijos policininkus įtaigiau kalbėti apie saugų eismą. Instagrame jie dalijasi trumpa pirmos serijos ištrauka ir skatina vairuoti saugiau, rašo bbc.com.

Vaizdo įrašą, kuriame „Squid Game“ herojai žaidžia žaidimą apie žalią ir raudoną šviesas, paskelbė Mumbajaus miesto policija. Iš pradžių jame matoma serialo ištrauka, o pabaigoje – automobilių avarija.

Prie vaizdo įrašo rašoma: „Jūs esate savo žaidimo gatvėje vadovai – galite apsaugoti save ir nebūti pašalinti. Sustokite degant raudonai.“

Maždaug prieš tris savaites pasirodęs Pietų Korėjos serialas „Squid Game“ po premjeros pakilo į pirmą „Netflix“ žiūrimiausių vietą net 90-yje šalių. Trečiadienį „People“ paskelbė, kad „Squid Game“ nurungė iki šiol žiūrimiausią kino milžinės serialą „Bridgerton“ ir subūrė 111 mln. žiūrovų auditoriją visame pasaulyje.

Tiesa, serialo populiarumas paakstino Didžiosios Britanijos policiją įspėti paauglius nebandyti atkartoti jame rodomų žaidimų. „The Guardian“ praneša, kad internete platinami kvietimai dalyvauti „Squid Game“ simuliacijose, įspėjant, kad pralaimėjusieji bus verčiami bėgti ir į juos bus šaudoma iš pneumatinių ginklų.

O Pietų Korėjoje gyvenanti verslininkė vietos žiniasklaidai pranešė per dieną sulaukianti tiek daug žinučių ir skambučių, kad jie ėmė trukdyti gyventi įprastą gyvenimą. Taip nutiko todėl, kad serialo žiūrovai ėmė masiški skambinti kai kuriose scenose nurodytu numeriu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt