Gyvenimas

2021.10.01 17:02

Senos krantas tapo „Chloe“ podiumu, vasariškas lengvumas persipynė su tvarios mados idėjomis

LRT.lt2021.10.01 17:02

Paryžiaus mados savaitėje pristatyta kitų metų šiltajam sezonui skirta mados namų „Chloe“ ir dizainerės Gabrielos Hearst kolekcija. Kaip tvarios mados šalininkė garsėjanti kūrėja savo kolekcijos pristatymui pasirinko ir nuostabią vietą, reginiui suteikusią papildomo žavesio.

Paryžiaus mados savaitė šiemet žavi ne tik dizainerių kūryba, bet ir amą atimančiomis pristatymų vietomis. „Yves Saint Laurent“ savo kolekciją pristatė vieno iš Paryžiaus simbolių, Eifelio bokšto, fone, o mados namų „Chole“ modeliai žengė miestą dalijančios upės Senos krantu.

Industrijos daroma žala gamtai susirūpinusi G. Hearst kolekcijai pasirinko audinius, kurių panaudojimas palieka mažesnį pėdsaką aplinkai. Pavyzdžiui, vietoje medvilnės ji renkasi liną, kurio apdirbimo metu į aplinką patenka mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, rašoma vogue.co.uk.

Kitam pavasariui ir vasarai skirtoje kolekcijoje vyrauja laisvesni siluetai, figūros neaptempiantys drabužiai, dekoruoti kutais, šviesios spalvos.

Anot leidinio, už šviesesnės ateities siekio slepiasi ir dar viena mintis. „Viskas yra apie meilę“, – savo kolekciją pristatančiame pranešime žiniasklaidai rašė G. Hearst. Anot vogue.co.uk, sunku suabejoti dizainerės teiginiu, kai pamatai jos akis, kupinas meilės ir atsidavimo darbui.

Beje, kolekcijos pristatymo nepraleido ir aktorė Demi Moore, kuri savo instagrame taip pat pasidalijo renginio vaizdais.

Kolekcijos pristatymo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt