Gyvenimas

2021.10.25 12:56

LRT TESTAS. Ar atspėsite, kokie tai LRT TELEVIZIJOS serialai?

skelbiami atsakymai ir laimėtojas
LRT.lt2021.10.25 12:56

Portalas LRT.lt kvietė spręsti LRT TESTĄ ir pasitikrinti, ar atsakysite į klausimus apie LRT TELEVIZIJOS eteryje rodytus ar teberodomus serialus. Skelbiame testo atsakymus ir nugalėtoją.

Jei mėgstate žiūrėti serialus, šis LRT TESTAS buvo skirtas kaip tik Jums. Jame galėjote rasti klausimų apie populiariausius LRT TELEVIZIJOS rodytus ar teberodomus serialus, jų kūrėjus ir herojus.

Testą sudarė 10 klausimų su vienu teisingu atsakymu. Testui išspręsti buvo skiriama 10 minučių. Greičiausiai teisingai į daugiausia testo klausimų atsakė Giedrius, su juo dėl LRT prizo susisieksime nurodytu el. paštu. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Žemiau skelbiami testo klausimų atsakymai.

1. Kokiame lietuviškame istoriniame seriale, kurį transliavo LRT TELEVIZIJA, galima išvysti tokius aktorius kaip Jokūbas Bareikis, Toma Vaškevičiūtė, Marius Repšys, Vytautas Rumšas, Gintarė Latvėnaitė ir kt.?

Teisingas atsakymas: „Laisvės kaina. Savanoriai“.

2. Kas seriale apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą „Viktorija“ atlieka pagrindinį vaidmenį?

Teisingas atsakymas: Jenna Coleman.

3. Kaip vadinosi pats pirmasis Lietuvoje sukurtas šeimyninis televizijos serialas, situacijų komedija, kurią transliavo LRT TELEVIZIJA?

Teisingas atsakymas: „Petraičių šeimoje“.

4. Koks lietuvių serialas LRT TELEVIZIJOS eteryje buvo rodomas su garsiniu vaizdavimu, pritaikytu regėjimo negalią turintiems žmonėms?

Teisingas atsakymas: „Bloga mergaitė“.

5. Legendinį Agathos Christie personažą lietuviškų šaknų turintis aktorius Davidas Suchet`as įkūnijo daugiau kaip 20 metų. Koks tai personažas, sutampantis su serialo pavadinimu?

Teisingas atsakymas: Puaro.

6. Vokiečių ir austrų detektyviniame seriale, pradėtame rodyti nuo 1994 m. ir transliuojamame per LRT TELEVIZIJĄ, vieną pagrindinių vaidmenų atlieka vokiečių aviganių veislės šuo. Jo vardu pavadintas ir serialas. Kuo vardu šis šuo?

Teisingas atsakymas: Reksas.

7. Kokiame mieste įsikūrusi parduotuvė, aplink kurią sukasi serialo „Ponių rojus“ veiksmas?

Teisingas atsakymas: Milane.

8. Kokia aktorė įkūnija serialo „Džesika Flečer“ pagrindinę heroję – detektyvų rašytoją, įžvalgiai narpliojančią nusikaltimus ir tikrame gyvenime?

Teisingas atsakymas: Angela Lansbury.

9. Kokioje šalyje sukurtas serialas „Kalnų daktaras“?

Teisingas atsakymas: Vokietijoje ir Austrijoje.

10. Kaip vadinasi serialas, sukurtas pagal Elenos Ferrantes knygų seriją, kuriame pasakojama apie dvi drauges, Lilą ir Eleną, gyvenančias 20 a. vidurio Italijoje, skurdžiame Neapolio priemiesčio kvartale?

Teisingas atsakymas: „Nuostabioji draugė“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt