Gyvenimas

2021.09.27 14:47

Iš meilės saulei ir jūrai – Milane pristatyta Giorgio Armani kolekcija, alsuoja laisve ir kelionių nuotaika

LRT.lt2021.09.27 14:47

Jūros ošimo ir saulės šilumos įkvėpta, akį traukianti ir kerinti laisvės pojūčiu bei lengvumu. Tokia yra 2022-ųjų pavasariui ir vasarai skirta Giorgio Armani kolekcija, pristatyta Milane šurmuliuojančioje mados savaitėje.

Savo prekės ženklą G. Armani sukūrė įžengęs į penktąją dešimtį. Dėl savo svajonės jis pardavė ir seną automobiliuką VW „Beetle“. Šiandien 87-erių kūrėjas – vienas žymiausių ir įtakingiausių mados dizainerių visame pasaulyje.

Kitų metų šiltajam sezonui skirta jo kolekcija, įkvėpta meilės jūrai ir saulei, rašoma vogue.com. Anot leidinio, modeliai buvo paprašyti šypsotis taip, tarsi kolekciją pristatytų ant saulės apšviesto jachtos denio, bangų ir jūros ošimo apsuptyje.

Vandens žydrumas bei pilkšvumas atsispindėjo ir suknelių spalvose, o kai kurie drabužiai atrodė tarsi apvyti žvejų tinklais. Kaip savo oficialioje svetainėje skelbia pats dizaineris, naujausia kolekcija alsuoja lengvumu ir pakilia nuotaika, kurios pandemijos akivaizdoje neretai pristinga. Tai ir kelionės nuojauta – net jei niekur negalite iškeliauti, drabužiai tarsi skleidžia tą klajoklišką dvasią ir kelionių magiją.

Giorgio Armani kolekcijos pristatymo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt