Gyvenimas

2021.09.01 13:20

„Jaunimo linija“ ieško naujų savanorių

LRT.lt2021.09.01 13:20

Emocinę paramą teikianti organizacija „Jaunimo linija“ renka naujas savanorių grupes ir kviečia prisijungti kiekvieną, kuris neabejingas savo bei kitų žmonių emocinei sveikatai, ieško saviraiškos ir prasmingo laisvalaikio praleidimo, rašoma organizacijos pranešime žiniasklaidai.

„Jaunimo linija“ šiemet mini savo veiklos 30-metį ir paskaičiavo, kad per visus 30 metų, organizacijos dalimi buvo ir yra virš 3000 žmonių. Per šį laikotarpį savanoriai atsakė į virš 1 mln. 400 tūkst. skambučių.

Šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Skuode „Jaunimo linija“ turi 394 savanorius. Per mėnesį „Jaunimo linija“ atsako į vidutiniškai 3043 skambučius, o vakarais susirašinėja internetiniais pokalbiais, kurių per mėnesį būna virš 300. Tačiau dėl natūralios savanorių kaitos ir nuolat augančių kreipimųsi skaičiaus, „Jaunimo linija“ gali atsakyti tik į maždaug 70 proc. visų kreipimųsi.

Todėl organizacija renka naują savanorių pamainą, kuri teiktų emocinę paramą nuo 2021-ųjų žiemos. Renkame grupes mokymams ir kviečiame registruotis į informacinius susitikimus, kuriuose norintieji sužinos viską, ko reikės būsimam savanoriui, kiek reikės mokytis ir kaip teikti emocinę paramą. Infromaciniai susitikimai vyksta nuotoliniu būdu per „Zoom“ programėlę.

„Jaunimo linija“ teikia emocinę paramą visą parą anonimiškai ir konfidencialiai bei nemokamai. 2021-aisiais „Jaunimo linija“ švenčia veiklos 30-metį. „Jaunimo linijos“ telefonas yra 8 800 28 888. Pradėti internetinius pokalbius ir parašyti laiškus galite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt