Gyvenimas

2021.08.03 10:16

Kviečia dovanoti džiaugsmą su autizmo spektro sutrikimu gyvenantiems vaikams

LRT.lt2021.08.03 10:16

Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ šiais metais jau aštuntą kartą organizuoja stovyklą prie jūros šeimoms, auginančioms neurokitoniškus vaikus. Organizatoriai neslepia, kad tai kiekvienais metais tampa didžiuliu iššūkiu. Praleisti laiką bendruomenėje, kurioje visi vaikai jaučiasi lygiaverčiai norinčių yra išties nemažai, tačiau tam reikia finansinių galimybių, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ per daugiau nei metus jau spėjo įgyvendinti ne vieną socialinę kampaniją. Organizacijos pastangomis inicijuotas labdaros fondas sergantiems depresija –#nebeNORIUGYVENTI, taip pat suteikta nemokamų logopedo vizitų vaikams, turintiems Dauno sindromą bei rengtos kitos, socialinę atskirtį Lietuvoje mažinančios akcijos. Šį kartą „Skirtingos Spalvos“ kviečia dovanoti džiaugsmą autizmo spektro sutrikimą turintiems vaikams.

„Lietaus vaikai“ stengiasi priimti visus norinčius ir kelialapį į stovyklą suteikti kiekvienam vaikui, deja, kasmet stovyklautojų daugėja, o lėšų padengti visas išlaidas – nepakanka. #DovanokDžiaugsmą – tokiu pavadinimu startuoja nauja labdaros kampanija, kurios metu kiekvienas žmogus galės paaukoti norimą sumą pinigų, kad vaikų stovyklos metu netrūktų reikalingų daiktų.

Pasak iniciatyvos autoriaus Daliaus Stankevičiaus, konkrečiai šiam projektui sukurta internetine svetaine siekiama, kad vaikams galėtume suteikti džiaugsmą, kuris juos neretai tarsi aplenkia. „Reikiamus daiktus suskirstėme į pačias įvairiausias kategorijas – nuo žaislų ir pramogų iki maisto, ir vaistų – todėl aukojantysis vos keliais klavišais patys gali pasirinkti, kaip konkrečiai nori prisidėti prie šios stovyklos ir būti tikras, kad pirkiniai pasiekė kampanijos tikslą“, – teigė projekto iniciatorius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.